Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan straszny na Instagramie! Jest gotowa na Halloween!

Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) pochwaliła się na Instagramie przygotowaniami do Halloween! Gwiazda co roku zaskakuje swoich fanów wymyślnymi strojami. Jesteście ciekawi, za co przebierze się w tym roku? Upiorne dekoracje już gotowe!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie i na bieżąco informuje ich, co się u niej aktualnie dzieje. Nie od dziś wiadomo, że Gosia uwielbia wszelkiego rodzaju święta i skrupulatnie się do nich przygotowuje.

Tym razem postanowiła kultywować tradycję zza oceanu i przystroić swój dom z okazji Halloween. Nie da się ukryć, że rozmach "upiornych" dekoracji aż straszy! Mimo że Halloween nie ma w Polsce zbyt długiej tradycji, to Gosia z całą pewnością mogłaby zostać ambasadorem jego zwolenników!

Święto obchodzone jest w dzień poprzedzający Wszystkich Świętych i obecne jest przede wszystkim w kulturze amerykańskiej. Głównym symbolem jest oczywiście wydrążona i podświetlona od środka dynia.

Rozenek-Majdan pokazała na Instastory, jak dekoruje dom na ten wyjątkowy dzień. Nie zabrakło więc wypełnionych po brzegi misek ze słodyczami. Motywem przewodnim były oczywiście: czaszki, kościotrupy, pająki i nietoperze.

Na opublikowanych przez nią fotkach widać również, jak wraz ze swoją najmłodszą pociechą przygotowuje dekoracje z dyni. Nie zabrakło jednak nerwowych momentów z Radziem...

Reklama

Przy okazji Rozenek-Majdan zdradziła, że jej pomarańczowy strój to nie przypadek, bowiem... "jest dynią".

Zobacz też:

Gwiazdy straszą na Halloween! Te przebrania musicie zobaczyć!

Skrzynecka szczerze o Halloween! Pozwoli córce na zabawę?

Dagmara Kaźmierska chce własnego programu? Ma pomysł!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy