Reklama
Reklama

Katarzyna Skrzynecka szczerze o Halloween! Pozwoli córce na zabawę?

Katarzyna Skrzynecka wyznała, co sądzi o zbliżającym się święcie Halloween. Aktorka szczerze przyznała, że to nie jej klimat. "Dla mnie to zupełnie obca impreza. Nigdy mnie to nie interesowało ani nie bawiło" - mówi. A co sądzi o udziale córki w halloweenowych przebierankach?

Katarzyna Skrzynecka to popularna aktorka (sprawdź!), którą możemy ostatnio oglądać w takich produkcjach, jak "Na dobre i na złe" i jako jurorkę programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Gwiazda w rozmowie z Plejadą wyznała, co sądzi o święcie Halloween.

Katarzyna Skrzynecka o Halloween: nigdy mnie to nie bawiło

Aktorka postanowiła zabrać głos na temat święta, które coraz bardziej zyskuje w Polsce na popularności. Katarzyna Skrzynecka wyznała, że nigdy nie obchodziła Halloween i nigdy się nie nim nie interesowała.

Reklama

Celebrytka stwierdziła, że nie przeszkadza jej to amerykańskie święto. Nie miałaby również problemu z tym, gdyby jej córka chciała się bawić tego dnia i przebierać w upiorne stroje.

Katarzyna Skrzynecka. Halloween nie kłoci jej się z zaduszkami?

Gwiazda nie widzi problemu, aby łączyć polskie tradycje z zabawami z zachodu. Katarzyna Skrzynecka uważa, że można 31 października pozwolić dzieciom bawić się, jak same chcą, zaś następnego dnia zabrać je na cmentarz.

Ty też kochasz program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Na PolsatGo obejrzysz program z udziałem Katarzyny Skrzyneckiej. Sprawdź TUTAJ!

Zobacz też:

Gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadały szyku! Szatan boska, ale to mini Sykut skradła show!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Paulina Sykut-Jeżyna jako Toni Braxton! Tak wyglądała jej spektakularna metamorfoza!

Marta Manowska pokazała się bez makijażu. Fani oniemieli!


***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka | Halloween
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy