Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan potwierdza! Takiej sensacji dawno nie było!

Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek nieznany) po porodzie ani myśli zwalniać tempa. Nowe wieści o jej planach wprost zadziwiają...

Mały Henryk był długo wyczekiwanym dzieckiem w domu Majdanów. W końcu wszystko się udało i maluch pojawił się na świecie. 

Wydawało się, że Małgorzata skupi się teraz całkowicie na opiece nad dzieckiem.

Rozenek to jednak bardzo utalentowana kobieta i łączenie obowiązków macierzyńskich z zawodowymi wychodzi jej oczywiście perfekcyjnie. 

Od czasu porodu młoda mama zdążyła już wrócić na plan "Projektu Lady", pojawiła się na premierze książki swojego asystenta.

A teraz spotkała się z Patrykiem Vegą, by dogadać szczegóły jego nowego filmu. 

Reklama

Małgonia postanowiła bowiem zostać aktorką! Radosną nowiną podzieliła się z portalem jastrzabpost.pl.

"Patryk ma zawsze bardzo jasno sprecyzowane pomysły dotyczące tego kto i co u niego zagra. Myślę, że będzie to naprawdę kolejna zawodowa przygoda mojego życia. Na razie nie mogę rozmawiać o rzeczach, które się nie wydarzyły, ale już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła" - mówiła Małgorzata. 

Do spotkania doszło w miniony weekend. Rozenek w jednej z modnych kawiarni pojawiła się w eleganckim kostiumie, Patryk też "wytwornie" się wystroił, a w dłoniach dzierżył bukiet kwiatów dla przyszłej gwiazdy jego nowego filmu. 

Jak myślicie, są rzeczy, których Małgorzata nie potrafi?


***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy