Reklama
Reklama
Tylko u nas

Małgorzata Rozenek-Majdan ostro o Kościele i księżach: "Urzędnicy, którzy źle wykonują swoją pracę!"

Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) ma wyrobione stanowcze zdanie na wiele tematów i nie wstydzi się mówić wprost, co myśli. Gwiazda od lat zaangażowana w propagowanie wiedzy na temat leczenia bezpłodności i zabiegu in vitro, dlatego nie po drodze jej z konserwatywnym podejściem Kościoła katolickiego. W rozmowie z Pomponik.pl Małgosia powiedziała wprost, co sądzi o kapłanach i głoszonych przez nich doktrynach.

Małgorzata Rozenek-Majdan ostro o kościele i księżach: "Urzędnicy, którzy źle wykonują swoją pracę!"

Małgorzata Rozenek-Majdan jest nie tylko prezenterką i bizneswoman. Swój czas poświęca też na działalność społeczną - niejednokrotnie okazywała swoje wsparcie osobom LGBT+, a także jest żywo zaangażowana w propagowanie wiedzy na temat leczenia bezpłodności. 

Małgosia sama miała problem z zajściem w ciążę, dlatego wówczas zdecydowała się na zabieg in-vitro, o czym niejednokrotnie opowiadała w mediach. Dziś gwiazda cieszy się z gromadki dzieci, jednak jej walka o własne szczęście nieraz była krytykowana przez Kościół katolicki, który sprzeciwia się temu sposobowi starania się o dzieci. Z tego powodu Pomponik.pl zapytał Małgorzatę Rozenek-Majdan jaki jest jej osobisty stosunek do Kościoła.

Reklama

Małgosia nie kryje swojego rozczarowania zachowaniem hierarchów kościoła. Jak przyznaje - nie identyfikuje się z prawdami głoszonymi w polskim kościele i nie czuje więzi z duchownymi.

Fani wielokrotnie zarzucali gwieździe brak konsekwencji, bowiem prezenterka chłodno wypowiada się o kościele, a jednak obchodzi święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanoc. Podczas wywiadu dla Małgosia zaznaczyła, że jej więź z Bogiem jest bardzo silna i nie ma związku z polskim katolicyzmem.

Fragment rozmowy Pomponik.pl z Małgorzatą Rozenek-Majdan można obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

Rihanna może spać spokojnie: ASAP Rocky opuścił areszt! Ile kosztowała go wolność?

Izabella Krzan prezentuje zgrabną sylwetkę w skąpym bikini! Ma sentymentalne znaczenie...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama