Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan nie może się pokazywać w TVN? Wszystko przez utarczki z Kingą Rusin

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) zasłynęła występami w programach TVN. Wieloletnia kariera skończyła się z kretesem zaraz po słownym starciu z Kingą Rusin. Dyrekcja nie lubi, jak ciśnie swój po swoim? „Małgorzata popadła w niełaskę” – komentuje jeden z menadżerów stacji TVN.

Małgorzata Rozenek-Majdan kończy przygodę z TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan została po cichu usunięta ze stacji TVN? Mogą o tym świadczyć najnowsze doniesienia od pracownika korporacji. Okazuje się, że Perfekcyjnej Pani Domu nie można już zapraszać na kanapy "Dzień Dobry TVN", ani do żadnego innego show.

Jak twierdzi menadżer TVN, problemy Rozenek-Majdan zaczęły się już trzy lata temu, w 2018 roku, kiedy to Małgosia ścierała się publicznie z Kingą Rusin, która nazwała ją m. in. "wypindrzoną lalą". Rozenek w odpowiedzi na tę zniewagę zarzuciła koleżance z pracy, że wykorzystuje walkę o prawa zwierząt do promowania swoich kosmetyków. Po tej aferze Miszczak odwrócił się od Gosi i nie zaprosił jej nawet na swój ślub.

Reklama

Pewnym jest, że gwiazda rozwiązała już umowę z poprzednim pracodawcą.

Podobne problemy spotkały Dodę, była partnerka Majdana nie ma wstępu nie tylko do TVN, ale również do TVP. Miejmy nadzieję, że idąc za jej przykładem Gosia zagrzeje miejsce w Polsacie.

Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła do Polsatu. Zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"?

Udział Małgorzaty Rozenek-Majdan w show Polsatu "Taniec z gwiazdami" na zawsze przypieczętował jej rozstanie ze stacją TVN. Gosia ma zamiar spróbować swoich sił na parkiecie w bardziej przyjaznym miejscu. O tym, jak sobie poradzi z tym zadaniem przekonamy się jesienią b.r.

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan odchodzi z TVN! Wszystko dla... "Tańca z gwiazdami"

Maffashion i Sebastian rozstali się. Influencerka potwierdza: "W planie było powiedzenie tego wspólnie"

April Love Geary pozuje w czerwonym bikini i żartuje: "Im grubsze uda, tym większe serce!".

Andrzej Duda o inflacji: Proszę, żebyście zacisnęli trochę zęby

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan | Doda | Kinga Rusin
Reklama
Reklama
Reklama