Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan nie może być krytykowana. TVN przywraca cenzurę

Małgorzata Rozenek-Majdan (45 l.) od samego początku pracy w "Dzień dobry TVN", nie cieszy się najlepszym odbiorem ze strony widzów. Już od niemal roku oglądający dają jej do zrozumienia, że nie zdoła wkupić się w ich łaski. Jej ostatni występ w śniadaniowym show TVN spotkał się z tak złym przyjęciem, że do akcji wkroczyła stacja. W mediach społecznościowych wprowadzono cenzurę.

Małgorzata Rozenek-Majdan pod ostrzałem internautów

Małgorzata Rozenek-Majdan dołączając do ekipy "Dzień dobry TVN" spełniła jedno ze swoich największych marzeń, jakim była praca w programie śniadaniowym. O ile "Perfekcyjna Pani Domu" czuje się w studiu TVN jak ryba w wodzie, o tyle widzowie od prawie roku pomstują na jej obecność w tym formacie. Już na początku przygody Rozenek-Majdan z telewizją śniadaniową, z mediów społecznościowych show w niewyjaśnionych okolicznościach znikały negatywne komentarze pod adresem prezenterki. Teraz sytuacja znów się powtarza.

Reklama

We wczorajszym wydaniu "Dzień dobry TVN" Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowanie nie wypadła najlepiej. Internauci w komentarzach otwarcie zarzucali jej brak profesjonalizmu i nieprzygotowanie. Pojawiały się również słowa krytyki dotyczące słabych zdolności językowych prowadzącej i moderowania ciekawej rozmowy. Wiele osób podkreślało, że praca gospodyni programu, jak każdy zawód, wymaga odpowiednich umiejętności. 

"Bardzo ciężko ogląda się to wydanie. Brak ładu, Pani Rozenek zachowuje się bardzo niekompetentnie (jak zawsze)";

"Cóż braki językowe u pani Majdan są szokujące";

"Do każdej pracy trzeba posiadać kwalifikacje, których u pani Rozenek niestety brak. Wstyd dla stacji, że mimo tylu negatywnych uwag widzów, stacja dalej nas IGNORUJE" - pisali rozżaleni fani "Dzień dobry TVN".

Małgorzata Rozenek-Majdan nie może być krytykowana

Taktyka osób decyzyjnych w TVN, aby "przeczekać" zamieszanie wokół Małgorzaty Rozenek-Majdan niestety nie sprawdza się. Pomimo upływu czasu, niezadowolenie widzów wcale nie maleje. W dalszym ciągu w mediach społecznościowych "Dzień dobry TVN" aż roi się od delikatnie mówiąc, nieprzychylnych wpisów na temat Małgorzaty Rozenek-Majdan. Stacja z coraz większym trudem stara się za wszelką cenę utrzymywać pozory, dlatego najbardziej niemiłe komentarze znikają z przestrzeni internetowej. Fani naturalnie nie mogli tego faktu przeoczyć.

"Było 200 komentarzy. Krytyczne komentarze znikają z prędkością światła. To są WOLNE media, jak mówi codziennie pani Monika Olejnik. WSTYD TVN!";

"Mój komentarz mimo ogromnych polubień został usunięty. Ale napiszę raz jeszcze - prowadząca Rozenek w ostatnich wywiadach opowiada o sobie, że jest dziennikarką. Jest prowadzącą śniadaniówki. Czyta to co ktoś wcześniej przygotował. Przepaść między prowadzeniem a dziennikarstwem jest tak wielka jak wodospad Niagara. To nie jest obraźliwy komentarz, to jest prawda";

"Wasza "dziennikarka" Rozenek tez kasuje niewygodne komentarze, proponuje jeszcze blokować komentujących wam niesprzyjających i mamy wolne media ....WSTYD TVN!";

"Moderator dzisiaj w pracy‼️ Znowu usunięte komentarze‼️" — grzmią oburzeni widzowie.

Nie ulega wątpliwości, że w końcu stacja będzie musiała podjąć pewne kroki w trosce o dobro programu. Myślicie, że internauci doczekają się upragnionej zmiany na stanowisku prowadzącej poranny format TVN? 

Zobacz też:

Radosław Majdan deliberuje o życiu. Zamienił wódę na wodę ze względu na żonę?

Zwiotczałe nóżki Małgorzaty Rozenek. W zielonej sukience mknie do samochodu (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan miała bogate życie uczuciowe. Jacek Rozenek nie był jej pierwszym mężem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama