Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przekażą pieniądze ze ślubu na cele charytatywne

Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) i Radosław Majdan (44 l.) mają gest! Ogłosili, że wszystkie pieniądze, jakie wpłynęły na ich konto przy okazji ślubu, zostaną przekazane na cele charytatywne. Wspaniała postawa!

O tym ślubie w mediach jeszcze długo będzie głośno. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są już małżeństwem i bardzo się kochają, ale wcale nie jest tak, że poza sobą świata nie widzą. Wręcz przeciwnie! Są wrażliwi na krzywdę innych ludzi.

Reklama

Małżonkowie podjęli szlachetną, choć dla niektórych dość niespodziewaną, decyzję i wszystkie fundusze zgromadzone na ślubie oddadzą potrzebującym!

"Pary dawały tysiąc, niektóre po 2 tys. zł. Tylko nieliczni przynieśli paczki z prezentami. Uzbierało się tego ponad 60 tys. zł" - opowiada przyjaciółka pary w "Super Expressie".

To nie wszystko! Oprócz tego zainkasowali też niezłą sumkę za sesję ślubną dla "Vivy!". Szacuje się, że za wywiad i kilka fotek dostali 30 tysięcy złotych, które też przekażą dla pokrzywdzonych przez los, m.in. dla Rafała Kośca, piłkarza Polonii.

"Rafał potknął się na schodach i spadł, ma uszkodzony kręgosłup, jest sparaliżowany od piersi w dół. Codziennie walczy z bólem, powoli wraca do życia, ale potrzebna jest jeszcze jedna operacja i długotrwała rehabilitacja" - tłumaczył Majdan w magazynie.

Z kolei Gocha dodawała, że chcą też przelać część środków na konto fundacji TVN "Nie jesteś sam". Bez wsparcia nie zostawią również fundacji Ewy Minge. Na jej rzecz przekażą pieniądze zebrane podczas aukcji charytatywnej, na której będzie można kupić suknie ślubne "Perfekcyjnej".

***
Zobacz więcej materiałów

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama