Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Pieńkowska: Jak teraz zniesie to rozstanie?

Małgorzata Pieńkowska (54 l.) zdaje sobie sprawę, że czas płynie nieubłaganie...

Jeszcze niedawno ze wszystkich sił trzymała kciuki za córkę, gdy ta pisała, a potem broniła pracę magisterską w szkole teatralnej we Wrocławiu. Udało się! 

Reklama

Małgorzata Pieńkowska (54) była niezwykle dumna z Inki Sobali (28). Nigdy nie ukrywała, że jej jedyne dziecko to najważniejsza osoba w życiu. 

Dziewczyna poszła w ślady mamy, bowiem od ponad roku wciela się w Agę w serialu M jak miłość, w którym od ponad 20 lat gra również pani Małgorzata.

"To jest niesamowite, bo ten serial towarzyszył mi od bardzo, bardzo długich lat. Pamiętam z dzieciństwa, jak mama jeździła na plan, jak to wszystko się rozwijało" – powiedziała w jednej z rozmów młoda aktorka.

Niestety, pani Małgorzata właśnie przekonała się, że czas płynie nieubłaganie.

Inka opuściła rodzinny dom na warszawskiej Saskiej Kępie i zamieszkała z ukochanym, aktorem Kamilem Szeptyckim (28 l.). 

Para pokazała się razem kilka miesięcy temu na uroczystej premierze filmu "Piłsudski", w którym Kamil zagrał generała Kazimierza Sosnkowskiego.

"Ten pan jest jedną z najważniejszych osób w moim życiu, codziennie sprawia, że budzę się najszczęśliwsza pod słońcem. Kamil, jestem z ciebie dumna nieprzerwanie od lat" – napisała Inka w internecie pod ich zdjęciem.

Wiele wskazuje na to, że tych dwoje będzie razem szło przez życie. Teraz przyszedł czas na kolejny ważny krok, czyli wspólne mieszkanie.

"Pocieszeniem dla Małgosi jest to, że Inka i Kamil wynajęli lokum zaledwie kilka ulic od niej, więc wciąż będą się często widywać, choćby na domowych obiadach" – zdradza "Rewii" znajoma aktorki.

"Wierzy też głęboko, że ten związek będzie szczęśliwy" - dodaje. 

***


Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pieńkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama