Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Pieńkowska dumna. Córka Inka Sobala dostała rolę w "M jak miłość"

Znana m.in. z reklamy leków uspokajających Małgorzata Pieńkowska (52 l.) jest spokojna o przyszłość córki. Jej latorośl dostała właśnie dużą rolę w "M jak miłość".

Na planie popularnego tasiemca TVP trwa wakacyjna przerwa. Aktorka wie jak ten czas wykorzystać. Nad pięknym polskim morzem korzysta z wakacyjnego słońca w gronie najbliższych sobie ludzi. Wystarczy kilka dni spędzonych wśród rodziny i przyjaciół, by nabrała sił przed długim jesienno-zimowym sezonem. A najbliższe tygodnie na planie "emki" będą wyjątkowo emocjonujące. Do obsady dołączyła bowiem córka artystki, Inka Sobala (26 l.), studentka szkoły teatralnej we Wrocławiu.

Reklama

Kiedy kilka lat temu dziewczyna zrezygnowała ze studiów na warszawskiej SWPS i zdała do szkoły teatralnej we Wrocławiu, Małgorzata, choć dumna z córki, nie kryła łez. Ze swoją jedynaczką jest bardzo związana, nigdy nie lubiła rozstawać się z nią na dłużej.

Dom aktorki na Saskiej Kępie był pełen życia, gdy obdarzona temperamentem Inka wracała z zajęć i organizowała wspólny rodzinny czas. To z córką aktorka najchętniej wychodziła na mecz tenisa, najnowszą premierę filmową czy wystawę do galerii sztuki.

Gdy Inka wyjechała, dom nagle opustoszał, a Małgorzata musiała radzić sobie z tęsknotą. Wrocław to nie koniec świata, słyszały się więc nieraz po kilka razy dziennie, a w wolne weekendy Inka chętnie odwiedzała Warszawę. Mimo to artystka po cichu marzyła o jej powrocie do domu. Trzeba było trzech lat, by marzenia się spełniły.

Dziewczyna wraca na stare śmieci, z domu będzie dojeżdżać do studiów filmowych "M jak miłość" pod Warszawą. Na planie mówią, że Inka odziedziczyła po mamie przede wszystkim talent i urodę. Widzowie zapewne cieszą się, że teraz będą podziwiać je obie na małym ekranie!

***

Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje