Reklama
Reklama

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przekazuje pilne wieści. Nagranie z policją wywołało poruszenie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska znana jest z tego, że bardzo chętnie dzieli się informacjami na temat swojego życia prywatnego w sieci. W opublikowanym w niedzielne popołudnie filmie zaprezentowała dość nietypową sytuację. Doszło do niej... z udziałem policjantów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska od lat wzbudza skrajne emocje

Bez wątpienia Małgorzata Ostrowska-Królikowska od lat wzbudza ogromne emocje. Nie da się ukryć tego, że aktorka należy do najbardziej rozpoznawalnych rodzin w naszym kraju. Sławę niestety zawdzięcza nie tylko świetnym rolom, a głównie  synowi, o którym od lat rozpisuje się kolorowa prasa. Antek Królikowski był bowiem bohaterem niejednego skandalu.

Małgorzata jak na aspirującą gwiazdę przystało też lubi być w centrum uwagi. Jej instagramowe konto obserwuje ponad 110 tysięcy osób. To właśnie tam aktorka udostępnia informacja na temat swojego życia prywatnego, a także pokazuje wiernym fanom, jak wygląda jej praca. Niedawno dodała nagranie, na którym widać ją w otoczeniu policji.

Reklama

Zobacz też: Bursztynowicz nie mogła dłużej milczeć. Odniosła się do problemów rodzinnych Królikowski

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w otoczeniu policji

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w mediach społecznościowych udostępniła nagranie z udziałem policji. Aktorka wyjaśniła, że nie została zatrzymana przez funkcjonariuszy prawa, a jedynie została udzielona jej pomoc.

"Serdecznie chciałam podziękować panom policjantom, którzy pomogli mi dzisiaj na trasie z Przemyśla do Rzeszowa. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim panom policjantom i bardzo, bardzo pozdrawiam" - powiedziała przejęta Małgorzata.

58-latka nie powiedziała jednak, co dokładnie zaszło. Z jej wypowiedzi można jej wywnioskować, że aktorka miała jakiś problem z autem. Na szczęście skończyło się na strachu i tylko drobnej niedogodności.

Zobacz też:

Od śmierci Pawła Królikowskiego minęły 3 lata. Nie do wiary, jak dziś wygląda jego grób [POMPONIK EXCLUSIVE]

Rafał Królikowski zamieścił wzruszające zdjęcie. Bardzo tęskni za bratem...

Paweł Królikowski zdał sobie sprawę, że musi o siebie zadbać!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy