Reklama
Reklama

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie daje za wygraną! Chodzi o ślub!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska (55 l.) bardzo zbliżyła się do ukochanej jej syna, która niedawno urodziła. Aktorka marzy, by młodzi stanęli na ślubnym kobiercu. Ponoć są spore szanse, że uda się tę ceremonią połączyć z chrzcinami...

Doskonale do siebie pasują! Kto? Małgorzata Ostrowska-Królikowska (55) i Joanna Jarmołowicz (25). 

Aktorki kilka dni temu wzięły udział w Wielkim Teście o Wieszczach Narodowych. Wystartowały oczywiście w jednej drużynie.

"Czuły się świetnie w swoim towarzystwie, dużo się śmiały i wzajemnie uzupełniały podczas zabawy" – relacjonuje w rozmowie z "Rewią" osoba obecna na wydarzeniu.

Przed kilkoma tygodniami Joanna Jarmołowicz urodziła synka Józia, którego tatą jest syn Małgorzaty, Jan Królikowski (27).

Młodzi rodzice mają więc mnóstwo pracy przy maleńkim dziecku, choć oczywiście mogą liczyć na pomoc.

Reklama

"Dziadkowie szaleją na punkcie Józia i nic dziwnego, bo jest naprawdę uroczym chłopcem. Babcie są w stałym kontakcie i bardzo nam pomagają" – powiedziała niedawno Joanna reporterce telewizji śniadaniowej, a Jan dodał: – Wszyscy na to czekali, a że długo czekali, to się cieszą! 

"Małgorzata nie ukrywa, że teraz, kiedy na świecie jest jej pierwszy wnuk, chciałaby, a wraz z nią także jej mąż, Paweł Królikowski (58), aby Jan i jego ukochana wzięli ślub" - czytamy w "Rewii".

Kiedy to nastąpi, na razie nie wiadomo, ale być może uda się zrobić tak, jak ostatnio jest w modzie, czyli połączyć ślub z chrzcinami.

***


Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy