Reklama
Reklama

Małgorzata Ohme rozstała się z narzeczonym? "Kiedy karmi się kłamstwem"

Małgorzata Ohme (43 l.) to jedna z prowadzących program "Dzień Dobry TVN". Popularna dziennikarka w ostatnim czasie może liczyć na spore zainteresowanie mediów. Wszystko przez jej rzekome rozstanie z narzeczonym, z którym jeszcze niedawno udzielała wspólnych wywiadów.

Małgorzata Ohme - kariera w mediach

Małgorzata Ohme karierę w telewizji rozpoczęła od wizyt w śniadaniówkach w roli eksperta od relacji rodzinnych. W 2015 roku została jurorką w show "Aplauz, aplauz!". Prowadziła też program "Życie od kuchni".

Gwiazda TVN przez jakiś czas była naczelną magazynu "Gaga", a także portalu mamadu.pl. W 2019 roku dołączyła do obsady "Dzień Dobry TVN".

Małgorzata Ohme - historia związku z Rafałem Jakóbiakiem

Małgorzata Ohme od dwóch lat była w szczęśliwym związku z Rafałem Jakóbiakiem. Mężczyzna jest biznesmenem i pracuje w branży stomatologicznej. To właśnie z nim dziennikarka nie szczędziła sobie czułości na ściankach czy pod studiem "DDTVN".

Reklama

Aż trudno uwierzyć w medialne doniesienia o rozstaniu, ponieważ jeszcze pod koniec grudnia zeszłego roku zakochana para udzieliła wspólnego wywiadu portalowi jastrzabpost.pl. Małgorzata i Rafał wyznali wtedy, że poznali się na Tinderze. Po pierwszych rozmowach i spotkaniu złapali nić porozumienia.

Dziennikarka i biznesmen zaczęli się spotykać. Po jakiś czasie mężczyzna poprosił Ohme o rękę.

Małgorzata Ohme rozstała się z narzeczonym

Wychodzi jednak na to, że gwiazdorska para się rozstała. Kilka dni temu byli już zakochani przestali obserwować swoje instagramowe konto. Ohme usunęła również fotografie, na których pozuje z Rafałem.Jakóbiak parę dni temu dodał na swoje instagramowe konto zdjęcie, na którym pokazał obraz Egona Schiele pt. "Ostatni uścisk".

"Miłość w pasji. Pasja w miłości. Cudo" - skomentowała Ohme kilka dni temu.

"Do samego końca" - odpisał jej ówczesny narzeczony.

"Kiedykolwiek ten koniec jest" - dodała Ohme dzień później.

"Kiedy karmi się kłamstwem" - odparł Jakóbiak kilkanaście godzin temu.

Na facebookowym koncie mężczyzny pojawiła się również informacja o statusie matrymonialnym. Rafał ustawił go jako "wolny". Można się więc domyślać, że jest to definitywny koniec tej relacji.

Zobacz też:

Małgorzata Ohme wyjawiła prawdę o narzeczonej Filipa Chajzera. Co za wpadka

Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Filip Chajzer do Małgorzaty Ohme: "Wepchnij mi go!"

Filip Chajzer dba o kochanki? Wyszła na jaw prawda o jego życiu uczuciowym


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Ohme
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama