Reklama
Reklama

Małgorzata Ohme przerwała milczenie. Znamy prawdziwy powód usunięcia jej z DDTVN

Małgorzata Ohme (44 l.) wreszcie zabrała głos w sprawie usunięcia jej z programu "Dzień Dobry TVN". Celebrytka w obszernym wpisie ujawniła, co tak naprawdę doprowadziło do jej zwolnienia. Czym teraz się zajmie? Jak zapewni sobie godny byt?

Małgorzata Ohme: zwolnienie z TVN

Małgorzata Ohme, podobnie jak wiele innych gwiazd TVN-u, z bólem serca musiała przyjąć informację o roszadach w stacji, które właśnie stają się faktem. Ze śniadaniowym show rozstają się Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme. Nastąpi również najbardziej wyczekiwane przez widzów odsunięcie Małgorzaty Rozenek-Majdan, która od początku pracy w telewizji nie mogła liczyć na choćby odrobinę sympatii ze strony oglądających. 

Reklama

Małgorzata Ohme w "Dzień dobry TVN" od lat tworzyła zgrany duet z Filipem Chajzerem. Para prowadzących rozumiała się niemalże bez słów. Prezenterzy byli sobie bliscy nie tylko na planie produkcji, ale również w życiu prywatnym. Przyjaźnili się ze sobą i łączyły ich serdeczne relacje. Nic więc dziwnego, że po zwolnieniu Ohme, Filip Chajzer opublikował w sieci ciepłe słowa pod adresem koleżanki po fachu. Szczerze podziękował jej za wieloletnią współpracę.

Małgorzata Ohme przerwała milczenie

Gwiazdy TVN-u przez dłuższy czas nie wiedziały, jak podejść do tematu zwolnień. Ewidentnie nikt nie chciał być "tym pierwszym", który publicznie opowie o prawdziwych motywach kierujących zarządem. Agnieszka Woźniak-Starak, która do niedawna tworzyła duet z Ewą Drzyzgą bardzo ogólnikowo odniosła się do tego, co zaszło. Na jej instagramowym profilu nie znajdziemy oficjalnego pożegnania. Zamiast tego celebrytka opublikowała wpis poświęcony wydarzeniu, w którym wczoraj uczestniczyła.

"Ach, dużo się wczoraj działo! Paulina świętowała urodziny, ja nowe wyzwania, a wieczór upłynął na inspirujących rozmowach z ekspertami @sensemed_concept o tym jak cieszyć się długim życiem i dobrym zdrowiem, a przy okazji świetnie wyglądać. Idealne zwieńczenie letniego dnia" - czytamy na Instagramie byłej już gwiazdy "Dzień dobry TVN". 

Znacznie wylewniejsza okazała się Małgorzata Ohme. W obszernym wpisie opublikowanym na swoim koncie w mediach społecznościowych wyjaśniła ze szczegółami, jakie ma plany na rozwój swojej kariery po rozstaniu z telewizją. 

"Tak, to prawda. Odchodzę z @dziendobrytvn i nie będzie mnie w wakacyjnych wydaniach ani też w nowym sezonie. Już od pewnego czasu czułam że, potrzebuję innego kierunku rozwoju, innej drogi. W swoim dna jestem psychologiem i chcę tworzyć więcej projektów, które pozwalają mi być bliżej ludzi i dla ludzi" - dowiadujemy się z najnowszego wpisu Małgorzaty Ohme.

Małgorzata Ohme: nowe projekty

Była prezenterka "Dzień dobry TVN" opowiedziała o swoich projektach zawodowych, którym zamierza poświęcić więcej uwagi w nadchodzącym czasie. Z tonu jej oświadczenia można wywnioskować, że nie ma żalu do pracodawców o to, że jej przygoda z "Dzień dobry TVN" nie będzie mieć kontynuacji.

"Cieszę się na ten nowy czas. Jestem wdzięczna za ostatnie lata w programie śniadaniowym, jestem wdzięczna ludziom, którzy go tworzą, ale moje serce już jest gdzieś indziej, życie jest gdzieś indziej. Dziękuję Wam za ciepłe słowa, przytulam Was mocno i wiem, że za chwilę spotkamy się na...innej choć wciąż tej samej ścieżce"  - podsumowała Małgorzata Ohme.

Życzymy powodzenia na nowej ścieżce kariery!

Zobacz też:

Chajzer krótko podziękował Ohme. Na tyle mogła liczyć po latach współpracy

Małgorzata Ohme wybaczyła matce dopiero po jej śmierci. "Nie potrafiłam jej kochać"

Rozenek-Majdan znów znika z "Dzień Dobry TVN"? Nie mają dla niej dobrych wieści

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy