Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Kożuchowska potwierdziła dobrą nowinę! Szykuje się wielki powrót

Małgorzata Kożuchowska (47 l.) mogła powoli tracić nadzieję na powrót do pracy w Teatrze Narodowym. Ostatecznie dogadała się z Janem Englertem i potwierdziła, że będzie można zobaczyć ją na deskach teatru.

Ostatnie tygodnie były nerwowe. Małgorzata Kożuchowska prowadziła rozmowy z Janem Englertem dotyczące powrotu do pracy w Teatrze Narodowym. Stresowała się, bo nie wiedziała, jaki będzie finał spotkań. - Wracam lada moment - zdradziła kilka dni temu. 

Reklama

Dyrektor wreszcie znalazł dla niej odpowiednią rolę. Kiedy skontaktowaliśmy się z nim, aby potwierdził dobre wieści, Jan Englert odpowiedział: - W teatrze informacje są aktualne dopiero po ich ogłoszeniu na tablicy informacyjnej. To zawód zespołowy, a nie recital lub koncert jednego aktora - powiedział "Życiu na gorąco". 

Aktorka jest szczęśliwa, że wraca na scenę. Ostatnią rolą, jaką zagrała w teatrze, była "Kotka na gorącym blaszanym dachu", ale gdy zaszła w ciążę, zastąpiła ją Edyta Olszówka. Małgorzata wprawdzie zapowiadała, że jest gotowa, by wrócić do pracy w teatrze, ale nie otrzymywała informacji zwrotnej. - Cierpliwie czekała - mówi tygodnikowi osoba współpracująca z nią. 

Już zaczyna przeorganizowywać swoje życie. Już nie zawsze będzie mogła odebrać syna z przedszkola. Jednak nie musi się martwić, w pogotowiu są jej niezastąpieni rodzice oraz mąż Bartek Wróblewski. 

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Kożuchowska Małgorzata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje