Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Kożuchowska "jest strzępkiem nerwów"!

Główna rola w nowym serialu wymagała tak intensywnej pracy, że Małgorzata Kożuchowska (44 l.) w domu była gościem. Maleńkim synkiem opiekował się jej mąż oraz mama. Najgorsze, że nie wiadomo, czy ten wysiłek Małgosi się opłaci...

Gdy kilkanaście miesięcy temu Małgorzata Kożuchowska odebrała telefon od producentki Doroty Kośmickiej-Gacke z propozycją głównej roli w nowym serialu „Druga szansa”, była przeszczęśliwa.

Reklama

Usłyszała, że scenariusz jest pisany specjalnie dla niej, a zagra barwną postać kobiety sukcesu, która traci wszystko i w wieku 40 lat zaczyna życie od nowa.

Otrzymanie tak wyrazistej roli jest marzeniem, na którego spełnienie większość aktorów czeka latami.

"Małgosia, choć już i tak zajęta zawodowo, pracująca na planie 'Rodzinki. pl', udzielająca się w reklamach i fundacjach charytatywnych, z zapałem rzuciła się w wir pracy.

Przekonała męża, że takiej szansy nie może zmarnować. Bartek, prowadzący własną firmę, zgodził się na czas kręcenia serialu przejąć większą część obowiązków nad ich synkiem Jasiem, który skończył 15 miesięcy" - zdradza „Na Żywo” znajoma aktorki.

Dla tej roli poświęciła wiele

Nowy serial kręcony był w ogromnym tempie, od 3 listopada do 21 grudnia 2015 r. Praca na planie trwała nawet po kilkanaście godzin, więc Małgosia, mająca najwięcej scen i ogrom tekstu do opanowania, w domu bywała gościem.

"W tym czasie Bartkowi w opiece nad synkiem pomagała teściowa" – twierdzi osoba z otoczenia rodziny.

Dodaje, że gdy aktorka wracała do domu, jej synek zwykle już spał. 

"Małgosia po raz pierwszy w życiu miała wrażenie, że praca odbiera jej coś ważnego. Czuła wyrzuty sumienia, że tak niewiele ma czasu dla dziecka" - opowiada znajoma gwiazdy.

Czytaj więcej na kolejnej stronie...

Dowiedz się więcej na temat: Kożuchowska Małgorzata

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama