Reklama
Reklama

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał zostali rodzicami. Gwiazdka TVN-u pochwaliła się zdjęciami z porodówki!

Małgorzata Heretyk (29 l.) i Ernest Musiał (26 l.) zostali rodzicami. Gwiazdka TVN-u znana z "19 +" i „Ameryka Express” za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała urocze zdjęcia z porodówki. Fani nie kryją zachwytu i ochoczo komentują publikacje!

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał na ekranie zadebiutowali w 2014 roku, gdy rozpoczęli przygodę na planie serialu "Szkoła", który swego czasu emitowany był na antenie TVN-u. Historia przyjaciół z jednego liceum tak się spodobała widzom, że producenci postanowili kontynuować ich losy w produkcji "19 +". Również i ten format jest już przeszłością, a aktorzy-amatorzy skupiają się teraz na innych zadaniach.

W najważniejszą rolę życia właśnie wciela się Małgorzata Heretyk, czyli serialowa Melania Trzeciak oraz jej mąż, Ernest Musiał, który również był gwiazdorem "19 +" i odgrywał rolę Arka Brzozowskiego.

Reklama

Para 24 lipca na świecie powitała swoje pierwsze dziecko!

Małgorzata Heretyk urodziła. Gwiazdka TVN-u pochwaliła się zdjęciami z porodówki!

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał na początku lutego tego roku, za pośrednictwem mediów społecznościowych, poinformowali fanów, że spodziewają się długo wyczekiwanego dziecka. Następnie kobieta na Instagramie relacjonowała przebieg ciąży, dodawała zdjęcie z coraz bardziej zaokrąglonym brzuszkiem, zdradziła płeć potomka, aż w końcu pokazała zdjęcia z porodówki.

24 lipca o godzinie 5:30 na świecie pojawiła się córeczka małżonków. Celebrytka zdradziła, że dziewczynka mierzy 51 cm i jest jej największym skarbem. Oczywiście do publikacji dodała pierwsze zdjęcie z niemowlakiem.

Pod wpisem od razu pojawiło się dużo komentarzy, a fani gratulowali parze!

Jak na razie gwiazdka nie zdradziła, jakie imię wybrała dla córeczki.

Gratulujemy!

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał: razem na ekranie i w życiu prywatnym

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał od 8 lat razem występowali na ekranie. Jako nastolatkowie pracowali na planie serialu "Szkoła", następnie przez 6 lat grali w popularnym wśród młodzieży "19 +". Jednak w tym roku produkcja postanowiła o zakończeniu emisji formatu. Gosia i Ernest wykorzystali swoje 5-minut sławy i swego czasu pojawili się w "Ameryka Express 2", gdzie fani mogli zobaczyć, jacy są naprawdę.

29-latka została także influencerką, a na Instagramie promuje i reklamuje wiele produktów. Kobieta media społecznościowe wykorzystuje również do kontaktu z fanami.

Zobaczcie również:

Małgorzata Heretyk: Wzięliśmy ślub w jednym z odcinków programu "Ameryka Express 2"

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał o konflikcie Żyły i Ziętek: "Słabe"

"19+": Koniec serialu! Kiedy emisja ostatniego odcinka?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Heretyk | Ernest Musiał
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy