Reklama
Reklama

Majka Jeżowska chce oficjalnie zmienić imię! Tego prawdziwego bardzo nie lubi

Majka Jeżowska (61 l.) jest od lat znana pod tym imieniem i każdy wie, kto jest autorką najsłynniejszych piosenek dla dzieci. Mało kto jednak pamięta, że piosenkarka w akcie urodzenia ma wpisane zupełnie inne imię! Informacja ta wyszła na jaw przy okazji informacji, że Jeżowska niedługo zostanie babcią.

Mimo że większość z nas kojarzy Majkę Jeżowską z piosenek dla dzieci (sprawdź!), warto pamiętać, że śpiewająca pop, dance, a nawet reggae piosenkarka ma na koncie kilka naprawdę kultowych hitów, skierowanych do starszej publiczności, a w latach 80. była nazywana "polską Cyndi Lauper"! W dodatku jeden z jej teledysków nagranych z grupą "Heat n Serve" (sprawdź!) był emitowany w amerykańskiej telewizji muzycznej MTV!

Reklama

To, oraz wiele wygranych festiwali sprawiło, że Jeżowska jest powszechnie znana i ceniona. Świat uważa ją za "Majkę", jednak prawdziwe imię gwiazdy jest zupełnie inne!

- wyznała ostatnio Jeżowska w rozmowie z "Jastrząb Post".

Jeżowska chce zmienić imię!

Piosenkarka niedługo po raz pierwszy zostanie babcią. Okazuje się, że względem imienia przyszłego wnuka lub wnuczki również ma pewne wymagania, oparte na własnych doświadczeniach.

Zapytana z kolei o to, czy nie myślała o oficjalniej zmianie imienia z Maria, na Majka, odpowiedziała:

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy