Reklama

Reklama

Reklama

Majdan podbija show-biznes

Były sportowiec i - przede wszystkim - były mąż Dody wkracza do świata show-biznesu. Już niebawem zobaczymy go w serialu telewizyjnej Jedynki "Chichot losu".

Jak informuje dzisiejszy "Fakt". Radek Majdan (38 l.) pojawi się w jednym z odcinków serialu, którego gwiazdą jest nieco już zapomniana Marta Żmuda Trzebiatowska.

"To nowe doświadczenie dla Radka. Traktujemy to raczej jako przygodę niż plany zawodowe Radka, bo nawet jego rola była związana ze sportem i tej drogi będziemy się trzymać" - powiedział menedżer Majdana, Marcin Szczutkowski w rozmowie z "Super Expressem".

Ciężko nam w to uwierzyć, zwłaszcza, że podobno producenci "Chichotu losu" są zainteresowani zatrzymaniem byłego piłkarza w ekipie serialu.

Reklama

Nie da się ukryć, że Radosław jest zainteresowany pracą w show-biznesie. W maju prowadził ponoć rozmowy z TVP w sprawie prowadzenia "Pytania na śniadanie". Miał występować w roli "specjalisty od zgłębiania tajemnic kobiet". Nic z tego nie wyszło, ale, jak widać, Majdan nie poddał się. Rólka w serialu to z pewnością dopiero początek.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan

Reklama

Reklama

Reklama