Reklama
Reklama

Maja Rutkowski w "Tańcu z gwiazdami" wspierała męża... biustem

Maja Rutkowski od początku zapowiadała, że będzie wspierała swojego męża podczas jego zmagań na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Była obecna podczas pierwszego odcinka, nie mogło jej więc także zabraknąć podczas drugiego. Tym razem postawiła na bardzo kobiecą odsłonę!

Maja Rutkowski w sukni z dużym dekoltem na widowni "Tańca z gwiazdami"

W premierowym odcinku "Tańca z gwiazdami" taniec Krzysztofa Rutkowskiego nie spodobał się jurorom, a w szczególności Iwonie Pavlović, która po raz pierwszy w historii programu dała "jedynkę". Detektyw po emisji programu stwierdził, że być może miało to związek z "aferą zanzibarską". W podobnym tonie wypowiedziała się także jego żona, Maja Rutkowski.

Reklama

Ukochana detektywa wspiera go na każdym kroku i nie mogło jej zabraknąć na widowni zarówno podczas pierwszego, jak i drugiego odcinka. Tym razem Maja zaprezentowała się w długiej kreacji ze sporym dekoltem, który wysuwał się na pierwszy plan. Dzięki takiemu krojowi sukni Maja mogła wyeksponować swoje walory, od których aż trudno oderwać wzrok! Ciekawe, czy Krzysztof mógł się skupić na tańcu... Zobaczcie, jak wyglądała:

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Plich
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy