Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Maja Plich kupiła biżuterię za pół miliona złotych?! Szykuje się do ślubu!

Ciężko nadążyć za planami ślubnymi Krzysztofa Rutkowskiego (59 l.) i Mai Plich (34 l.). Najnowsze plotki jednak głoszą, że para w końcu powie sobie sakramentalne "tak" w najbliższą sobotę, a przyszła panna młoda skrupulatnie przygotowała się do tego wyjątkowego dnia, wydając niewyobrażalną fortunę...

Detektyw od wielu lat związany jest z Mają Plich, z którą doczekał się syna Krzysztofa juniora (6 l.). Para wielokrotnie przekładała już swoje ślubne plany, zwłaszcza gdy w ubiegłym roku okazało się, że Krzysiek nie był do końca wierny Mai i zdradzał ją z Dominiką Zasiewską, czyli byłą "Wodzianką" Kuby Wojewódzkiego. 

Wówczas plan hucznego wesela stanął pod wielkim znakiem zapytania. Maja jednak wielkodusznie wybaczyła błąd swojemu ukochanemu i wszystko wskazuje na to, że już w najbliższą sobotę, 17 sierpnia wezmą ślub.

Jak donosi "Super Express" wszystko już jest dopięte na ostatni guzik. Ceremonia ma odbyć się w pałacu w Rozalinie pod Warszawą. Jak donosi źródło gazety, będzie hucznie i z pompą, a przyszła panna młoda nie szczędziła pieniędzy. Ponoć ma zaprezentować się gościom w czterech sukniach, a ostatnio dobrała do swoich kreacji biżuterię. 

Ukochana detektywa ponoć kupiła aż cztery komplety, które łącznie kosztowały ją pół miliona złotych. Trzeba przyznać, że cena zwala z nóg, ale najwidoczniej cena za piękny ślub nie gra roli! 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maja Plich | Krzysztof Rutkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne