Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maja Plich kupiła biżuterię za pół miliona złotych?! Szykuje się do ślubu!

Ciężko nadążyć za planami ślubnymi Krzysztofa Rutkowskiego (59 l.) i Mai Plich (34 l.). Najnowsze plotki jednak głoszą, że para w końcu powie sobie sakramentalne "tak" w najbliższą sobotę, a przyszła panna młoda skrupulatnie przygotowała się do tego wyjątkowego dnia, wydając niewyobrażalną fortunę...

Detektyw od wielu lat związany jest z Mają Plich, z którą doczekał się syna Krzysztofa juniora (6 l.). Para wielokrotnie przekładała już swoje ślubne plany, zwłaszcza gdy w ubiegłym roku okazało się, że Krzysiek nie był do końca wierny Mai i zdradzał ją z Dominiką Zasiewską, czyli byłą "Wodzianką" Kuby Wojewódzkiego. 

Reklama

Wówczas plan hucznego wesela stanął pod wielkim znakiem zapytania. Maja jednak wielkodusznie wybaczyła błąd swojemu ukochanemu i wszystko wskazuje na to, że już w najbliższą sobotę, 17 sierpnia wezmą ślub.

Jak donosi "Super Express" wszystko już jest dopięte na ostatni guzik. Ceremonia ma odbyć się w pałacu w Rozalinie pod Warszawą. Jak donosi źródło gazety, będzie hucznie i z pompą, a przyszła panna młoda nie szczędziła pieniędzy. Ponoć ma zaprezentować się gościom w czterech sukniach, a ostatnio dobrała do swoich kreacji biżuterię. 

Ukochana detektywa ponoć kupiła aż cztery komplety, które łącznie kosztowały ją pół miliona złotych. Trzeba przyznać, że cena zwala z nóg, ale najwidoczniej cena za piękny ślub nie gra roli! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Maja Plich | Krzysztof Rutkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje