Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maja Ostaszewska nie wytrzymała! Nie chce już pracować z Kożuchowską!

Maja Ostaszewska (44 l.) to ceniona aktorka, lecz ma już dość grania drugoplanowej roli w serialu „Druga szansa”.

Aktorka jest znana z wielu polskich filmów. Zagrała w takich produkcjach jak m.in. "Katyń", "Ile waży koń trojański", "Dzieci Ireny Sendlerowej", czy "Pitbull".

Reklama

Pokazała w swoim dorobku zawodowym, że nadaje się zarówno do poważnych ról, które wzruszają widza do łez, ale także jej komediowe wcielenie jest godne uwagi. Fani pokochali ją również w serialach. Zdobyła ich uznanie jako dr Beata Darmięta w produkcji TVN-u "Przepis na życie".

Teraz występowała w kolejnym serialu tej stacji, jednak niedawno powiedziała dość! Obwieściła swoją decyzję na portalu społecznościowym:

"Drodzy Widzowie , Fani ‘Drugiej szansy’ TVN! Tak , tak jak zorientowaliście się po ostatnich odcinkach, znikam w tym sezonie. Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa. Waszą niezwykłą sympatię dla mojej Lidki i całej naszej rodzinki! Ja też bardzo lubiłam to dla Was grać. Ale czas na kolejne wyzwania...Filmowe, teatralne i od września pojawię się w nowym serialu TVN. Mam nadzieję że i on przypadnie Wam do gustu. Będzie zupełnie inny. Już dziś serdecznie zapraszam!" (pisownia oryginalna)

Co takiego się wydarzyło, że aktorka zrezygnowała z pracy w tak dobrym serialu?

Jak podaje Tabloid "Super Express", Ostaszewskiej nie układała się współpraca z Kożuchowską, która zdobyła niezwykle mocną pozycję w stacji TVN.

Maja nie chce grać wciąż drugich skrzypiec i liczy na ta, że serialowi twórcy w końcu ją docenią i powierzą jej pierwszoplanową rolę. 

Nie jest też tajemnicą, że Maja i Gosia bardzo różnią się między sobą prywatnie. Wyznają inne wartości życiowe, mają odmienny światopogląd, co nie ułatwiało im współpracy. 

Wszystko to prawdopodobnie złożyło się na przyczynę rezygnacji Mai z pracy w tym serialu.

Dowiedz się więcej na temat: Maja Ostaszewska | Kożuchowska Małgorzata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama