Reklama
Reklama

Maja Hyży miesiąc po porodzie pokazuje się w staniku i odsłania brzuch. "Całkiem hot mamuśka ze mnie"

Maja Hyży na początku lipca urodziła swoje czwarte dziecko. Wokalistka niedawno pokazała, jak karmi piersią swoją córeczkę, a teraz zaprezentowała się w śmiałym wydaniu, pozując bez bluzki i odsłaniając fragment brzucha.

Maja Hyży: kariera


Maja Hyży po raz pierwszy została mamą dokładnie dziesięć lat temu. Wokalistka i jej ówczesny mąż, Grzegorz Hyży, w lutym 2012 roku zostali rodzicami Wiktora i Aleksandra. Niestety, ich związek nie przetrwał i małżonkowie rozstali się zaledwie rok po narodzinach chłopców.

Ich relacje nie należały do najlepszych, w pewnym momencie weszli nawet na drogę prawną. W ostatnim czasie jednak, jak sama Maja Hyży niedawno przyznała, zaczęli się coraz lepiej dogadywać.

Reklama

Każde z nich założyło nową rodzinę. Grzegorz kilka lat temu ożenił się z Agnieszką Popielewicz (dziś Hyży), Maja obecnie jest związana z niejakim Konradem, z którym doczekała się dwóch córek - Antosi i Zosi. Druga z nich przyszła na świat zaledwie miesiąc temu.

Maja Hyży jako "hot mamuśka"

Maja Hyży od początku zapowiadała, że nie zamierza korzystać z urlopu macierzyńskiego. I słowa dotrzymała. Już dwa tygodnie po porodzie pojawiła się planie teleturnieju "Jaka to melodia?".

Teraz z kolei kręci teledysk do piosenki "Better". I to właśnie z tego planu pochodzi jej najnowsze zdjęcie na Instagramie. Maja Hyży ma dość ciekawą stylizację skomponowaną ze spodni z wysokim stanem i... stanika!

Dodatkowo dobrała sobie sporą ilość biżuterii, w tym kolczyki z piórami. Na pierwszy rzut oka można by ją pomylić z Tamarą Gonzalez Pereą, która lubuje się w podobnych stylizacjach.

Maja Hyży była na tyle zadowolona ze swojego wyglądu, że postanowiła sama siebie skomplementować. Jak na co dzień jestem wobec siebie krytyczna, tak dzisiaj stwierdziłam, że na tym zdjęciu całkiem Hot Mamuśka ze mnie" - napisała.

Fani w stu procentach zgodzili się z nią, przyznając jej rację i prawiąc dodatkowe komplementy na temat wyglądu. "Ogień ! Maju, jesteś piękna! Tak wyglądać krótko po porodzie, zazdroszczę" - napisała jedna z fanek.

Zobacz też:

Maja Hyży ma już tego dość. Dłużej nie wytrzyma

Maja Hyży i jej baby showe w plenerze

Bobry zaskoczyły wszystkich

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży
Reklama
Reklama
Reklama