Reklama

Reklama

Reklama

Maja Hirsch spoliczkowała Antka Królikowskiego. Tego nikt się nie spodziewał

Maja Hirsh oraz Antek Królikowski brali udział w programie "Przez Atlantyk". W show TVN-u doszło między nimi do kilku niesnasek, które zostały wyemitowane w programie. Chociaż program już się zakończył, Mai zebrało się na wspomnienia. Na swoim InstaStories postanowiła pokazać jedną z ostrzejszych scen.

"Przez Atlantyk" to program, który można było oglądać w TVN w marcu 2022 roku. Przez kilkanaście dni widzowie mogli śledzić zmagania żeglarskie polskich artystów i celebrytów. Wśród uczestników znaleźli się Maja Hirsch oraz Antek Królikowski.

Podczas nagrywania odcinków programu Antek zapewniał fanów, że kocha Opozdę i planuje z nią być po powrocie z wyprawy. Życie okazało się jednak bardzo przewrotne i napisało własny scenariusz. Media dowiedziały się o zdradzie Królikowskiego, a on sam rozstał się z Joanną.

Reklama

W czasie trwania programu widzowie mogli również zauważyć, że Królikowski nie dogaduje się ze swoją koleżanką Mają Hirsh. Kobieta w show nie ukrywała, że nie przepada za aktorem. Najlepszy wyraz tego dała na nagraniu, które opublikowała w sieci.

Maja Hirsh spoliczkowała Anka Królikowskiego

Popularna aktorka postanowiła opublikować na swoim InstaStories, co działo się za kulisami popularnego programu. Okazuje się, że fragment, który udostępniła w swoich social mediach, nie został wyemitowany w show.

Na nagraniu udostępnionym przez Maję widać, jak aktorka spoliczkowała Anka. Okazuje się, że aktor sam się o to prosił.

Na odpowiedź Antoniego nie trzeba było długo czekać. Mężczyzna powiedział, że jeśli Maja chce puentę, powinna uderzyć go w twarz.

Maja zareagowała bardzo ochoczo na propozycję Antka. Najpierw jednak upewniła się, którą ręką ma wykonać cios.

Zobacz też:

Allan Krupa wydał drugi singiel. Co na to Edyta Górniak?

Kayah pożegnała się z fanami: "Dziękuję wam za towarzyszenie mi"! Niepokojący wygląd gwiazdy

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hirsch | Antoni Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy