Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maja Bohosiewicz pokazała suknię ślubną! Robi wrażenie?!

Maja Bohosiewicz (28 l.) razem ze swoim wieloletnim partnerem Tomaszem, zdecydowali się w końcu na ślub. Najwidoczniej przygotowania do tego wielkiego dnia ruszyły z kopyta, bo aktorka już rozgląda się za suknią ślubną.

Celebrytka, która obecnie bardziej znana jest jako jedna z "instamatek", nie może narzekać na swoje życie. Ma kochającego partnera, z którym doczekała się dwójki dzieci - syna Zacharego (2 l.) i córki Leonii (1 r.), niedawno przeprowadziła się wraz z rodziną do wymarzonego nowego domu, a pracy również jej nie brakuje.

Reklama

Okazuje się jednak, że do pełni szczęścia brakuje jej jednak jeszcze ślubu z Tomaszem. Wygląda jednak na to, że jej marzenie niedługo się spełni. Pod koniec października 2018 roku aktorka ogłosiła na swoim profilu w mediach społecznościowych, że szykuje się do ślubu.

Na najnowszym zdjęciu, jakie opublikowała, widać, że nie traci czasu. Celebrytka jest już po pierwszych przymiarkach sukien ślubnych.

Na zdjęciu Maja pozuje w sukni ślubnej o bardzo prostym kroju. Kiedy fanki myślały, że już znalazła "tą jedyną", gwiazdka wyjaśniła, że to nie na nią się zdecydowała. Wybór nie był tak prosty i oczywisty, jak się tego spodziewała.

W salonie sukien ślubnych, który wybrała Bohosiewicz, odbyło się już 6 przymiarek i nadal nie zdecydowała się na ostateczną wersję. Jak sama przyznała, okazała się najbardziej niedecyzyjną i rozkapryszoną osobą na świecie, co nie ułatwiało zadania paniom pracującym w salonie sukien ślubnych.

Trzeba jednak przyznać, że fanki czekają z zapartym tchem na ostateczną wersję jej ślubnej stylizacji. Miejmy nadzieję, że do dnia ślubu Majka zdąży zdecydować się na którąś z sukien.

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maja Bohosiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje