Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Maja Bohosiewicz dodała emocjonalny wpis! To dla niej bardzo ważne!

Maja Bohosiewicz (26 l.) została chyba czołową „Insta Matką”, bo nie ma dnia bez jej wpisu w portalach społecznościowych na temat macierzyństwa. Tym razem także pokusiła się o dłuższy wywód.

Odkąd w czerwcu 2016 roku urodziła syna Zacharego jej świat wywrócił się do góry nogami. Celebrytka porzuciła aktorstwo i zajęła się wychowaniem syna.

W pełni pokochała bycie matką i zapragnęła ze swoim partnerem powiększyć rodzinę o następną pociechę. Nie zwlekali zbyt długo z realizacją tych postanowień i 29 lipca 2017 roku przyszła na świat Leonia.

Przed młodą mamą pojawiły się kolejne życiowe wyzwania, ale ona sama przyznaje, że chętne się z nimi mierzy. Nie ukrywa, że czasem jest ciężko, bywa zmęczona, zła i niewyspana, ale kocha takie życie jakie sobie wybrała.

Reklama

Wszystko to szczegółowo relacjonuje na swoim Instagramie. Ostatnio dodała nowe zdjęcie z córeczką, które niczym specjalnym się nie wyróżniało. Za to wpis pod fotografią poruszył matki, które to przeczytały.

Maja napisała szczerze, dlaczego tak bardzo pokochała macierzyństwo. 

"Niesamowite uczucie. Mieć na rękach cały świat. No dobra. Pół świata. Drugie pół trzyma mnie za kolano. Dzieci są zajebiste. Bycie rodzicem jest zajebiste" - napisała między innymi Bohosiewicz.

Pod wpisem znalazły się prawie same ciepłe słowa, wyrażające zrozumienie i podziw dla młodej mamy. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maja Bohosiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje