Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magdalena Stużyńska ma nowy dom! Są luksusy?

Magdalena Stużyńska (43 l.) nie posiada się ze szczęścia. Wreszcie wraz z rodziną zamieszkała w nowym, wymarzonym domu. Sporo pracowała, żeby zarobić na luksusy.

Jeszcze nie tak dawno Magdalena Stużyńska z mężem Łukaszem i synami Brunonem (12 l.) i Gustawem (6 l.) zajmowała wygodne mieszkanie na warszawskim Powiślu. Jednak po urodzeniu młodszego syna poczuła, że chce mieć własny dom. 

Reklama

- Po kilku latach poszukiwań znaleźliśmy działkę z drzewami, co było dla mnie ważne - zdradziła w miesięczniku o wnętrzach.

Ale ponieważ aktorka jest osobą praktyczną i odpowiedzialną, wolała najpierw zarobić na luksusy. Dlatego przez ostatnie 5 lat intensywnie pracowała na planie "Przyjaciółek" i "Rodzinki.pl", a także w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Budowy doglądał wtedy jej mąż. 

- Mieliśmy na szczęście podobną wizję domu. Myśleliśmy o czymś w stylu przedwojennej willi z dużymi oknami i kominkiem. Dbaliśmy o detale - powiedziała. 

Przeprowadzka zbiegła się z nawałem zajęć zawodowych aktorki, ale cała czwórka szybko poczuła, że mieszkanie za miastem potrafi to wynagrodzić. Jak? Chociażby tym, że wreszcie można przyjąć siostrę Stużyńskiej z rodziną i usiąść przy dużym stole, celebrować na tarasie śniadanie albo wybrać się na pobliski targ. 

- Jest tam na przykład pan pszczelarz, który sprzedaje miód i pięknie opowiada. Dzieci lubią opowieści o pszczołach i miodowe żelki, którymi pan je częstuje. Z targu przynoszę też kwiaty i pyszny chleb - opowiada aktorka.

Nowy dom sprawił też, że przemyślała sobie kilka rzeczy i postanowiła zwolnić tempo. 

- Przez ostatnie 5 lat moje życie przypominało pędzący pociąg, który tylko na chwilę zatrzymuje się na stacjach. W tygodniu kręciłam serial, w większość weekendów jeździłam z kabaretem, czasem też w niedzielę miałam zdjęcia. Spałam po 4 godziny na dobę! Oczywiście potrafię żyć na wysokich obrotach, ale przyszedł moment, że zapragnęłam to zmienić - wyznała niedawno Magdalena.

I zmieniła. Odeszła z kabaretu, odzyskała weekendy dla rodziny i nauczyła się odpoczywać!

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Stużyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje