Reklama
Reklama

Magdalena Mielcarz pokazała zdjęcie z mamą! Są podobne?!

Magdalena Mielcarz (39 l.) niedawno przeszła sporą metamorfozę i ciężko jest doszukać się w jej rysach „dawnej Magdy”. Teraz fani celebrytki mają okazję zobaczyć, czy jest w ogóle podobna do swojej mamy!

Piękne, naturalne blond włosy i twarz aniołka, a do tego zgrabna sylwetka. Niejedna koleżanka z branży zazdrościła Magdzie takiego wyglądu. Sama gwiazda jednak miała dość traktowania jej jak piękności, która nie ma zbyt wiele do powiedzenia.

Niedawno zbuntowała się i diametralnie zmieniła swój wygląd. Ścięła i przefarbowała włosy, ograniczyła makijaż do minimum i postawiła na bardziej chłopięcy styl w ubieraniu się.

Nie wszystkim ta metamorfoza przypadła do gustu, ale Mielcarz wydaje się być nią zachwycona i w końcu dobrze czuje się we własnej skórze. Nie od dziś także wiadomo, że w życiu Magdy najważniejsza dla niej jest rodzina.

Reklama

Z mężem Adrianem ma dwie córeczki i to one, jak sama przyznaje, motywują ją do działania każdego dnia. Artystka na co dzień mieszka w Stanach i od jej rodziny w Polsce dzielą ją tysiące kilometrów. Nic dziwnego, że bardzo tęskni za swoją mamą, z którą łączą ją bardzo bliskie więzi.

Magdalena nie posiada się ze szczęścia, bo ukochana matka właśnie odwiedziła ją w Los Angeles. Z tej okazji gwiazda pochwaliła się wspólnym zdjęciem z rodzicielką. W komentarzach padło wiele ciepłych słów, ale na próżno wśród nich szukać zdań internautów na temat podobieństwa pań.

Faktycznie, ciężko doszukać się podobieństwa między mamą a córką. Ciekawe czy jest to efekt metamorfozy Magdy, czy może jednak Mielcarz wdała się w ojca? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Mielcarz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy