Reklama
Reklama

Magdalena Godlewska: Zrezygnowała z show-biznesu. Wybrała... Boga! Czym się dziś zajmuje?

38-letnia Magdalena Godlewska, czyli najstarsza z trzech sióstr, które kilka lat temu chciały pobić polski show-biznes, nie kryje, że zrezygnowała z kariery medialnej, bo – to jej słowa - „umierała w środku, sprzedając siebie na rozbieranych zdjęciach i nagrywając durne filmiki”. Dziś jest właścicielką świetnie prosperującej kliniki medycyny estetycznej specjalizującej się m.in. w leczeniu łysienia. Jak obecnie wygląda jej życie?

Magdalena Godlewska i jej dwie młodsze siostry - Monika znana jako Esmeralda i Małgorzata (zobacz!) - kilka lat temu wyruszyły z Malborka, skąd pochodzą, na podbój "wielkiego świata". Udało się im zaistnieć i był moment, że nie schodziły z czołówek portali plotkarskich oraz pierwszych stron brukowców. Niestety, szybko okazało się, że raczej nie wyjdą poza zarezerwowany dla patocelebrytów margines show-biznesu. Magda,  choć to właśnie ona zrobiła największą karierę, nie czuła się szczęśliwa w świecie, w którym brylowały Esmeralda i Małgosia. Pewnego dnia... zniknęła.

Zmieniła się dla syna

Reklama

Magda nie kryje, że zmieniła się dla syna. Nathan zawsze był najważniejszy w jej życiu. Zanim pojawił się na świecie, nie zależało jej na stabilizacji. Mówi, że marzyła o sławie, a udział w sesjach zdjęciowych dla magazynów dla panów, teledyskach disco polo i programach typu "Damy i wieśniaczki", "Upadłe anioły" czy "Niegrzeczna pani domu", był dla niej spełnieniem najskrytszych pragnień. Narodziny Nathana skłoniły ją do zmian!

Poszła w biznes

Magdalena na szczęście nie musiała się martwić o to, co zrobić ze sobą po zakończeniu kariery w show-biznesie. Wszystkie pieniądze zainwestowała w stworzenie własnej firmy - kliniki medycyny estetycznej.

Żeby dobrze zarządzać swą kliniką, Magda poszła na kolejne studia. Dziś może się pochwalić dyplomem ukończenia kierunku Zarządzanie Służbą Zdrowia na Politechnice Łódzkiej. Ma też na swoim koncie udział w kilkunastu kursach z zakresu medycyny estetycznej, należy do Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego i wie wszystko o... leczeniu łysienia, a od niedawna znów studiuje medycynę - tym razem na kierunku lekarskim.

Od pewnego Magdalena Godlewska sprawdza się także w roli... trenera biznesu. Razem z przyjaciółką prowadzi szkolenia dla kosmetologów, kosmetyczek, pielęgniarek, a także lekarzy.

Już nie drży ze strachu

Magdalena Godlewska twierdzi, że kiedyś robiła rzeczy, z których nie jest dumna, bo bała się "prawdziwego" życia i tego, że musi za nie wziąć odpowiedzialność.

Magda, pytana, w jakiej roli czuje się dziś najlepiej, bez wahania mówi, że w roli matki.

Zobacz też:

Lewandowscy na romantycznej kolacji

Tajemnicza przeszłość "króla życia". Pochował cztery partnerki!

Wyszła prawda o majątku Kurdej-Szatan

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Siostry Godlewskie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy