Reklama
Reklama

Magdalena Boczarska gorzko reaguje na przeprosiny Karolaka. Miłości tu wiele nie zostało!

Magdalena Boczarska nie wspomina chyba dobrze związku z Tomaszem Karolakiem. Jako gościni Wojewódzkiego i Kędzierskiego niespecjalnie miała ochotę rozmawiać o dawnej miłości. Szybko ucięła rozmowę na ten temat.

Magdalena Boczarska gościła w podcaście Wojewódzkiego i Kędzierskiego. Aktorka odpowiadała między innymi o ostracyzmie spowodowanym związkiem z młodszym mężczyzną. Przypomnijmy, że aktorka prywatnie jest związana z aktorem Mateuszem Banasiukiem, z którym ma syna, 5-letniego Henryka. Boczarska została zapytana przez prowadzących o związek z Tomaszem Karolakiem.

Reklama

Tomasz Karolak rozbrajająco szczerze o związkach

Tomasz Karolak aktor znany z takich filmów jak "Rodzinka.pl", "Listy do M.", "39 i pół" czy  "Kuchnia" ma na koncie kilka związków z koleżankami z branży filmowej. Aktor jakiś czas temu był gościem w podcaście "WojewódzkiKędzierski" i wspominał swoje relacje. Karolak był związany m.in. z Magdaleną Boczarską, Iloną Ostrowską oraz Magdaleną Lamparską. "Każda z kobiet była dla mnie jakimś nauczycielem" - mówił e wywiadzie Karolak.

Szczególnie wspominał początki swojej kariery i związek z Magdaleną Boczarską.: "Znamy się z czasów teatru, w ogóle nie graliśmy w filmach. Razem tłukliśmy biedę. Mieszkaliśmy na Piotrkowskiej w wielkim pokoju" - wspominał aktor.

Tomasz Karolak w rozmowie przyznał nawet, że oświadczył się Magdalenie Boczarskiej. Niestety, nie tylko ona otrzymała pierścionek od Karolaka. "Szczęśliwych" wybranek aktora było więcej, co być może tłumaczy reakcję Boczarskiej na niedawne przeprosiny:

"Violce Kołakowskiej też się oświadczyłem i nic nie wyszło, a jest mamą moich dzieci. Magdzie Lamparskiej też. Z nią to chciałem się żenić. Ilonie Ostrowskiej też się oświadczyłem. Kocham te wszystkie kobiety. One są wspaniałe i bardzo dużo mi dały" - przyznał z rozbrajającą szczerością.

Magdalena Boczarska reaguje na przeprosiny Karolaka

W najnowszej rozmowie z Magdaleną Boczarską Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski nawiązali do podcastu z Tomaszem Karolakiem. Przypomnieli jego słowa o związkach z kobietami. 

"Wiesz, że Tomasz Karolak przeprosił u nas wszystkie swoje kobiety?" - powiedział Wojewódzki.

Magdalena Boczarska krótko odniosła się do tej wypowiedzi:

"Słyszałam. Ale wiesz co... Nie ma za co" - aktorka ucięła dalszą dyskusję na temat byłego partnera. 

Kim jest Magdalena Boczarska?

Magdalena Boczarska to utalentowana aktorka. Już w czasie studiów doceniono jej kunszt - otrzymała nagrodę im. Mikołaja Grabowskiego na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi, za rolę Kobiety w spektaklu "Rajski ogród". 

Od 2003 roku gra w Teatrze Narodowym w Warszawie. Chętnie pojawia się na dużym ekranie. Jej pierwszą rolą kinową była postać Ani w filmie "Pod powierzchnią", w roku 2006.Od tamtej pory pojawiała się zarówno w filmach (m. in. "Testosteron", "Idealny facet dla mojej dziewczyny"). Nie stroni też od seriali telewizyjnych: "Tango z aniołem", "Czas honoru", "Król" czy "Zachowaj spokój".

Za rolę w filmie "Różyczka" nagrodzono ją w 2010 r. Złotymi Lwami za najlepszą rolę kobiecą na 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Furorę zrobiła też wcielając się w Miachalinę Wisłocką w filmie "Sztuka kochania" - w 2018 roku otrzymała nagrodę Orła w kategorii Najlepsza główna rola kobieca.

10 lutego na ekrany kin wchodzi erotyk "Heaven in Hell" z Boczarską w roli głównej. Obraz opowiada o kobiecie sukcesu, która zakochuje się w młodszym od siebie o 15 lat Maksie. Produkcja jest kolejnym dziełem twórców filmu "365 dni". Czy udział Boczarskiej zapewni obrazowi sukces?

Zobacz też:

Magda Boczarska chciała romantycznie pożegnać się z urlopem, ale na zdjęciu widać głównie... opięte pośladki Banasiuka!

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zadają szyku na stołecznych ulicach. Czuć wiosnę?

Dla Magdaleny Boczarskiej czas się zatrzymał? Aktorka wraca na plan filmu "Różyczka"!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy