Reklama
Reklama

Magdalen Ogórek ofiarą oszustwa! Gwiazda TVP pilnie apeluje do Polaków

Magdalena Ogórek jest kolejną celebrytką, której wizerunek wykorzystali oszuści. Prezenterka TVP Info nie może sobie poradzić z ich metodami. Krytykuje znaną platformę społecznościową, że nie pomaga ofiarom takich praktyk.

Magdalena Ogórek wykorzystana

Magdalena Ogórek (43 l.) jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Telewizji Polskiej. Karierę w mediach rozpoczęła od pracy publicystki - pisała felietony do prawicowego tygodnika "Do Rzeczy", jakiś czas później zaczęła pojawiać się jako gość w programie "W tyle wizji", emitowanym w TVP Info. Teraz jest jedną z gospodyń formatu. Często też pisano o niej, kiedy wraz z Jarosławem Jakimowiczem prowadziła audycję "W kontrze". Gwiazdor "Młodych Wilków" nie ma jednak szczęścia do partnerek i jego telewizyjne duety szybko się rozpadają. 

Reklama

Ogórek cieszy się jednak sporą popularnością wśród widzów TVP. Z tej sławy postanowili skorzystać oszuści.

Magdalena Ogórek - wykorzystano jej wizerunek w podejrzanej reklamie

Magdalena Ogórek na swoim koncie na Instagramie zamieściła relację, w której przestrzega przed pewną reklamą. Jak się okazuje, ktoś wykorzystał wizerunek gwiazdy TVP, aby promować jakieś szemrane inwestycje "z gwarancją zysku".  Na banerze widać uśmiechniętą gwiazdę w czerwonej kreacji, na tle maszyn i napis "Projekt inwestycyjny z gwarancją zysku. 48 000 zł zysku w pierwszym miesiącu. Liczba miejsc jest ograniczona". 

"Kolejny raz, wprawdzie już w zupełnej bezsilności przestrzegam Państwa, by nie nabierać się na podobne oszustwa" - pisze oburzona Ogórek.

Ogórek oburzona na brak reakcji platformy społecznościowej

Gwiazda TVPinfor zwaraca uwagę na jeszcze jeden aspekt sprawy oszustwa. Ogórek wiele razy zgłoszała baner platformie społecznościowej, z której korzystają oszuści, i gdzie można znaleźć ich reklamy. 

Jedank nie doczekała się żadnej reakcji z strony administratora. Jak napisała platforma odmawia współpracy, by ukrócić ten proceder.

Zobacz też:

Mówili o niej "lalka Barbie"! Tak uczestniczka konkursów piękności zdradziła Lewicę i została gwiazdą TVP Info

Magdalena Ogórek ostro broni rzetelności i wiarygodności TVP. Nie do wiary, co radzi konkurencji!

Tyle zarabiają gwiazdy TVP. Ogórek i Jakimowicz na szczycie

Magdalena Ogórek zrozpaczona. Były mąż gwiazdy TVP walczy o życie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Ogórek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy