Reklama
Reklama

Magda Steczkowska zachwycona plotkami na swój temat!

Niektórzy uważają, że Magda Steczkowska (40 l.) jest uderzająco podobna do Agaty Dudy (43 l.), żony obecnego prezydenta. Jak zareagowała na to celebrytka?

Odkąd Agata Duda została panią prezydentową, uważni obserwatorzy świata show-biznesu zauważyli, że istnieje celebrytka, która jest do niej łudząco podobna. Magda Steczkowska faktycznie ma wiele cech wspólnych z żoną Andrzeja Dudy. Łączy ich m.in. podobna, charakterystyczna fryzura oraz szczupła budowa ciała.

Podobieństwo jest na tyle widoczne, że najmłodsza córka celebrytki, widząc Agatę Dudę w telewizji, krzyknęła: "o, mama!".

Niedawno plotkowano, że Magda Steczkowska denerwuje się, gdy porównuje się ją do żony Andrzeja Dudy, dlatego przefarbowała włosy na różowo.

Reklama

Okazuje się jednak, że celebrytka nie ma nic przeciwko taki plotkom. Wręcz przeciwnie, schlebiają jej one, ponieważ uważa, że Agata Duda to wyjątkowo elegancka kobieta.

"Pani prezydentowa jest bardzo piękną kobietą, kobietą z klasą. Ja nie wiem, czym tu się martwić. To chyba należy się cieszyć, bo chyba jest ode mnie starsza i jak ja mam tak wyglądać w przyszłości, to ja się bardzo cieszę" - zapewnia Steczkowska w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Ciekawe, czy Agata Duda wie o plotkach na temat jej podobieństwa do siostry Justyny Steczkowskiej.

Myślicie, że się cieszy?

Dzień Dobry TVN/x-news

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Steczkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy