Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magda Gessler szuka pracowników. Internauci oburzeni głodową stawką

Magda Gessler szuka pracowników do swojej restauracji w Warszawie, gdzie za obiad dla jednej osoby trzeba zapłacić ponad 100 złotych. Stawka, jaką oferuje za godzinę pracy, to... 13 złotych. Internauci są oburzeni.

"Poszukiwana osoba na zmywak do Restauracji 'U Fukiera'. Praca w systemie 2/2 w godzinach 1-23. Stawka 13 zł/h" - czytamy w ogłoszeniu, które pojawiło się na facebookowej grupie dla osób poszukujących pracy.

Reklama

Autorem wpisu jest szef kuchni zatrudniony w lokalu prowadzonym przez gwiazdę "Kuchennych rewolucji".

Komentujący zwracali uwagę na fakt, że kwota jest skandalicznie niska. Podkreślali, że gwiazda w programie TVN namawia właścicieli restauracji, by doceniali finansowo swoich pracowników, a sama tego nie robi.

"Ale ile się nagada w telewizji o niskich zarobkach to szok"; "A kucharz ile zarabia u was, 16 zł na h?"; "Brutto?"; "Stawka nieważna, liczy się praca w miłej atmosferze przecież" - czytamy w komentarzach.

Osoba rekrutująca pracowników do restauracji Gessler powiedziała Pudelkowi, że jest duży problem ze znalezieniem chętnych do pracy. Na razie zgłosiły się jedynie cztery osoby. "Obowiązki to tylko zmywanie talerzy i kieliszków" - podkreśliła.


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje