Reklama

Reklama

Reklama

Magda Gessler szczerze o debiucie Rozenek w DDTVN. "Nie mówię tego, co ludzie chcą usłyszeć"

Magda Gessler została zaproszona do pierwszego odcinka „Dzień dobry TVN” prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek. Gwiazda „Kuchennych Rewolucji” jest znana ze swojego mocnego temperamentu i ciętego języka. Po programie, podczas rozmowy z jednym z tygodników pokusiła się o komentarz odnośnie debiutu Rozenek. Restauratorka zwróciła uwagę na jeden istotny szczegół.

Magda Gessler(69 l.) to niekwestionowana królowa polskiej gastronomii. Od lat jej program "Kuchenne Rewolucje" cieszy się dużym zainteresowaniem, ale też wzbudza kontrowersje. Gessler to naprawdę zapracowana osoba. Restauratorka znana jest także ze swojego ciętego języka oraz tego, że mówi to co myśli. Czy taki gość programu może stanowić niezłe wyzwanie dla debiutującej prowadzącej? Z pewnością!

Reklama

Magda Gessler ocenia debiut Małgorzaty Rozenek w "Dzień dobry TVN"

W pierwszym odcinku "Dzień dobry TVN" prowadzonym przez Małgorzatę Rozenek-Majdan (jej telewizyjnym partnerem jest Krzysztof Skórzyński), to właśnie Magda Gessler była jednym z głównych gości programu. Po zakończonej emisji, restauratorka oceniła debiut koleżanki z branży. W rozmowie z tygodnikiem "Rewia" mówi tak:

"Wydaje mi się, że była trochę przejęta i zdenerwowana, ale było to bardzo naturalne i miłe. Ze mną nie jest łatwo. Ja jestem dosyć nieprzewidywalna, nigdy nie wiadomo, co powiem, raczej nie jestem układowa. Nie mówię tego, co ludzie chcą usłyszeć, tylko to, co ja myślę i różnie to czasami wypada. Są ludzie odporni na to, a są tacy, którzy tego nie wytrzymują. Uważam ją za osobę wyjątkowo ambitną, którą szanuję i akurat tu nie było żadnego problemu "

Wygląda na to, że Małgorzata Rozenek zgarnęła niezłą pochwałę od Magdy Gessler, a to nie zdarza się często. Choć wokół jej debiutu krążyło wiele plotek, w tym nie wszystkie były "miłe", Rozenek-Majdan nie przejęła się tym i z dużą zawziętością sięgnęła po wymarzoną rolę. 

Zobacz również:

Elżbieta II wściekła Meghan. Żona Harry'ego ujawnia kolejne rewelacje. Czy mija się z prawdą?

Piotr Jacoń apeluje do Kościoła: "Dajcie naszym dzieciom święty spokój"

Pisarek jeszcze w poniedziałek tańczyła na parkiecie "TzG". Teraz trafiła do szpitala! "Same łzy mi lecą"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Małgorzata Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy