Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magda Gessler ostro o operacji zmniejszenia żołądka!

Magda Gessler (66 l.) postanowiła zabrać głos w sprawie operacji zmniejszenia żołądka. Na taki zabieg zdecydował się reżyser Tomasz Sekielskim (45 l.), który zmagał się z olbrzymią nadwagą. Słynna restauratorka uważa, że taka metoda radzenia sobie z nadprogramowymi kilogramami może zabić!

Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że reżyser kontrowersyjnego filmu "Tylko nie mów nikomu" poddał się operacji wycięcia części żołądka. 

Reklama

Powodem jego decyzji miała być fatalna kondycja zdrowotna. Jednak Magda Gessler uważa, że tego typu zabiegi, zamiast pomóc, mogą doprowadzić do śmierci. 

Gwiazda TVN-u zdradziła jednemu z tabloidów, że nigdy nie zdecydowałaby się na taki zabieg, jakiemu poddał się Sekielski.  

"Poddanie się takiej operacji grozi śmiercią, a tym samym opuszczeniem najbliższych (...). Trzy razy rodziłam i trzy razy byłam na granicy śmierci, bo miałam cesarkę" - cytuje Gessler "Fakt". 

Restauratorka uważa, że jeśli chcemy dbać o swoje ciało, zdrowie i wygląd to powinniśmy raczej zatroszczyć się o to od wewnątrz. Dieta i ruch to najlepsze lekarstwo na nadwagę. 

Magda przyznała, że na stół operacyjny poszłaby w ostateczności, gdyby chodziło o kwestię ratowania życia. 

W wywiadzie przyznała także, że miała możliwość zmniejszenia żołądka, ale wolała schudnąć dzięki zdrowej diecie i tańcu, który uwielbia.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Tomasz Sekielski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje