Reklama
Reklama

Magda Gessler nie mogła powstrzymać wzruszenia. Razem z Larą wspominają zmarłego Piotra Gesslera w poruszających wiadomościach!

Piotr Gessler zmarł nagle w 2021 roku. Nic nie zapowiadało tragedii, która na zawsze zmieniła życie Lary i Magdy Gessler. Córka słynnych restauratorów bardzo przeżyła śmierć taty, a w rocznicę jego urodzin zamieściła w sieci poruszający wpis. Celebrytka nie kryła smutku, ale na szczęście mogła liczyć na męża, który poprawił jej humor kebabem!

Nagła śmierć Piotra Gesslera

Piotr Gessler urodził się 14 marca 1958 roku. W drugiej połowie lat 80. XX wieku poznał Magdę, która skradła mu serce i została jego żoną. Małżonkowie doczekali się córki Lary Gessler i prężnie rozwijali interesy w branży gastronomicznej. Niestety w pewnym momencie w związku restauratorów pojawił się kryzys, a ci zdecydowali się na rozwód. Piotr skupił się na biznesie, a Magda stała się gwiazdą telewizji.

Mężczyzna stronił od mediów, lecz kilkakrotnie w towarzystwie ukochanej córki pojawił się na branżowych imprezach. 27 sierpnia 2021 roku publika przeżyła szok, gdy dowiedziała się o jego nagłej śmierci.

Reklama

O tragedii poinformowała Lara, która zamieściła w sieci poruszające pożegnanie. Przyczyną odejścia były komplikacje pooperacyjne.

Lara Gessler wspomina zmarłego ojca

14 marca 2023 Piotr Gessler świętowałby 65. urodziny. O tym ważnym dniu nie zapomniała Lara Gessler. Córka słynnej restauratorki i restauratora za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się z fanami, że jest przygnębiona i nadal tęskni za ukochanym ojcem. Na Instagramie zamieściła wzruszający wpis, do którego dodała zdjęcie z młodości.

"Od kilku dni przewija mi się w głowie scena, której nigdy nie zobaczę. Obraz Neny, z jej rozczochranym włoskami i wyciągniętym językiem, wołające "Dziadziusiu! Dziadziusiu!" I mojego Taty, który już przykucnął i czeka na nią z otwartymi ramionami, by po chwili ją przytulić i pocałować. Tego nigdy nie zobaczę, choć widzę to setki razy. Kończyłby dziś 65 lat" - czytamy.

Również na InstaStories przyznała, że jest jej ciężko. Na szczęście w takich chwilach Lara może liczyć na męża, który postanowił poprawić jej humor kebabem, na którego od dawna miała smaka.

"Mówiąc szczerze, to dla mnie trudny dzień. Dziś mój Tatuś kończyłby 65 lat" - tymi słowami zwróciła się do fanów.

"A potem przyszedł mój mąż i przyniósł kebab, który marzył mi się już od jakiegoś czasu i od razu zrobiło się troszkę lżej" - zrelacjonowała.

Taki partner to skarb?

Magda Gessler nie kryje smutko po śmierci byłego męża

Również Magda Gessler zabrała w tym szczególnym dniu głos. Słynna rewolucjonistka kuchenna także podzieliła się z publiką swoimi spostrzeżeniami na temat byłego męża. Magda nie ukrywa, że ciężko jest żyć po stracie i nigdy już nic nie będzie takie samo.

"I było tak pięknie i trudno w to uwierzyć i nie wiadomo jak z tym żyć czując ból, łzy najbliższych, patrząc na moją wnuczkę i córeczkę, bardzo boli" - wyjawiła.

W poście zamieściła zdjęcie ze swoim byłym mężem.

Przeczytajcie również:

Gessler chwali się zdjęciem w samej bieliźnie. Majtki "antygwałtowe" wyszczupliły jej figurę. Tak wygląda po dwóch ciążach 

Afera w programie Magdy Gessler. Uczestniczka do restauratorki: "No to sp*****aj"

Znamy najlepszą restaurację w Polsce!

Lara Gessler zaszalała z fryzurą. Już tak nie wygląda!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Lara Gessler | Piotr Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy