Reklama
Reklama

Magda Gessler nie była na to gotowa w "Kuchennych rewolucjach". "Najdziwniejsza sytuacja ze wszystkich"

Magda Gessler (69 l.) to jedna z najbardziej znanych restauratorek w Polsce. Gwiazda od lat z większym lub mniejszym skutkiem ratuje restauracje w swoim programie "Kuchenne rewolucje". Niedawno była w Puławach, gdzie postanowiła pomóc właścicielom miejsca o wdzięcznej nazwie "Cudnie". Doszło jednak do bardzo dziwnej sytuacji.

Magda Gessler to niekwestionowana królowa polskiej gastronomii. Od wielu lat w telewizji TVN prowadzi format "Kuchenne rewolucje". To właśnie w tym programie pomaga restauracjom, które nie przynoszą zysków. Niektóre miejsca po show Magdy rozkwitają, z kolei innym nic nie może pomóc i plajtują.

Niedawno 69-latka pojechała do Puław, gdzie pomagała jednej z tamtejszych restauracji. Niestety finał okazał się dla restauratorki niezbyt zadowalający.

Reklama

Magda Gessler nie spodziewała się takiego smutnego finału

W programie "Kuchenne rewolucje" ważną rolę odgrywa kolacja finałowa. To wydarzenie w puławskiej restauracji przebiegło bez zarzutów. Zgromadzeni goście byli pod wrażeniem dań, które zaproponowała im sama Magda Gessler.

Po paru tygodniach Magda zawsze wraca do restauracji, w której przeprowadzała rewolucje. Niestety do "Cudnie" nie mogła przyjechać na kontrolę. Okazało się, że to miejsce zostało zamknięte, dlatego 69-latka spotkała się z właścicielami w Warszawie.

"Chciałbym, żebyśmy nagrywali teraz powrót pani Magdy, ale niestety w życiu bywa różnie". - powiedział właściciel restauracji w programie.

Magda Gessler nie ukrywała swojego zaskoczenia. Według niej restauracja oferowała pyszne dania, które powinny zostać entuzjastycznie odebrane przez klientów tego miejsca i zgromadzić tłumy.

"Najdziwniejsza sytuacja ze wszystkich. To się bardzo rzadko zdarza". - powiedziała Magda w programie.

Magda Gessler - kariera i życie prywatne

Magda Gessler urodziła się 10 lipca 1953 roku w Komorowie. W latach osiemdziesiątych prowadziła w Madrycie firmę cateringową. Pierwszą restaurację "W Ogrodzie" otworzyła razem z braćmi Adamem i Piotrem Gesslerami. Następnie otworzyli restaurację "Trębacka".

20 maja 1982 roku Gessler wzięła ślub cywilny z Volkhartem Müllerem i doczekała się z nim syna, Tadeusza. Po śmierci męża wróciła do Polski i wyszła za Piotra Jacka Gesslera. Para wspólnie wychowywała córkę, Aleksandrę Larę. Obecnym partnerem Magdy jest Waldemar Kozerawski.

Zobacz także:

Magda Gessler szczerze o debiucie Rozenek w DDTVN. "Nie mówię tego, co ludzie chcą usłyszeć"

Magda Gessler w niebezpieczeństwie. Ktoś podłożył bombę w restauracji "Kuchennych Rewolucji"
Magda Gessler jest warta najwięcej. To na niej TVN zarabia krocie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | "Kuchenne rewolucje"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy