Reklama

Reklama

Reklama

Magda Gessler dawno nie była tak wściekła! Puściły jej nerwy: "Jestem daleko i chcę mieć anielski spokój"

Magda Gessler (68 l.), jedna z największych gwiazd TVN po raz kolejny postanowiła odnieść się do medialnych spekulacji, jakoby miała przejść do konkurencyjnej stacji. Restauratorka ponownie zabrała głos, ale tym razem próżno szukać zabawnej rymowanki. Tak wściekła i ostra dawno nie była...

Niedawno media rozgrzała plotka, że Magda Gessler myśli ponoć o przejściu do konkurencyjnej stacji. Jej decyzja miała być podyktowana odejściem Edwardem Miszczakiem, który m.in. zapracował na to, że Gessler jest dzisiaj jedną z największych gwiazd TVN-u.

Informator "Super Expressu" twierdził, że "dla Magdy nieważna jest stacja". Nie trzeba było długo czekać, by restauratorka wydała komentarz w tej sprawie. Gwiazda przebywa obecnie na urlopie na słonecznej Teneryfie, ale jej błogi odpoczynek został zakłócony przez medialne plotki.

Gessler dementuje plotki o transferze

Wpis Gessler nie pozostawił żadnych wątpliwości. Magda ułożyła zabawny wierszyk, w którym poinformowała, że nigdzie się nie wybiera, a TVN to jej "domeczek". Do wpisu załączyła filmik, na którym posyła całusy swoim obserwatorom.

Restauratorka tak wściekła jeszcze nie była!

Reklama

Mimo że wpis dość jasno określał stanowisko Gessler wobec plotek o jej transferze, to najwidoczniej nie ukrócił to wszystkich spekulacji, bo Magda postanowiła wydać jeszcze jedno oświadczenie. Tym razem próżno szukać rymowanek, bo "kreatorka smaku" rozzłościła się nie na żarty!

W dalszej części ubolewała nad tym, że media zakłócają jej "7 dni na regenerację", a ona chciałaby mieć "anielski spokój". Gessler zwróciła również uwagę na to, że zawsze, gdy wyjeżdża na urlop, to ktoś musi jej go "obs**ć".

Myślicie, że te słowa na dobre ukrócą falę spekulacji o jej odejściu z macierzystej stacji?

Zobacz też:

Magda Gessler odejdzie za Edwardem Miszczakiem z TVN?! Restauratorka dementuje plotki!

Radosław Majdan zdecydował się na ważny krok! Nie ma zamiaru już dłużej tego ciągnąć...

Katarzyna Sowińska prosi o pomoc. Chodzi o zdrowie jej ojca!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy