Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magda Femme: Żal mi Wiśniewskiego

Magda Femme w ostrych słowach wypowiedziała się na temat swojego byłego męża...

Przypomnijmy: "szopka" zaczęła się pod koniec lipca, gdy Michał poinformował na Facebooku, że zmaga się z chorobą nowotworową. Wkrótce jego pierwsza żona fakt ten podała w wątpliwość, twierdząc, że "z tego co wie, Wiśnia nie ma raka i nie miał".

Reklama

Na reakcję Czerwonego nie trzeba było długo czekać - wokalista opublikował w sieci skan diagnozy lekarskiej. Przy okazji wyszło na jaw, że cierpi na chorobę weneryczną - kłykciny kończyste - którą mógł zarazić wszystkie swoje byłe partnerki. Mandaryna postanowiła czym prędzej się zbadać.

Femme dopiero teraz mówi o swoich odczuciach...

"Na cholerę on to w ogóle opublikował?" - pyta w rozmowie z Moniką Richardson. "Czy on był niepoczytalny w tym momencie, czy on po prostu nie wiedział co publikuje? Mnie jest żal tej jego chwilowej głupoty" - podkreśla.

"Jak się już pokaże goły tyłek i chce się bardziej jeszcze zapromować, to już trzeba do tego gołego tyłka przypiąć kwiatek. Michał już według tej zasady działa. Już teraz nie wie co zrobić z tym wszystkim i się gubi. Kiedyś nie popełniał takich błędów. Mnie jest autentycznie jego żal".


Dowiedz się więcej na temat: Magda Femme | Michał Wiśniewski | choroby

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje