Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magda Femme szykuje się do ślubu

Michał Wiśniewski (44 l.) po rozstaniu ze swoją pierwszą żoną Magdą Femme (46 l.) sugerował na Facebooku, że jest ona lesbijką. Wokalistka tymczasem niedawno się zaręczyła i właśnie przygotowuje się do ślubu.

"Dlaczego miałbym pisać o przeżytych ośmiu orgazmach w domu byłej partnerki, których musiałem wysłuchać tuż obok w pokoju? (...) Nie mam pretensji do tego, że przez 10 lat była z kobietą, nawet żal mi Ani K. 10 straconych jej lat i 5 moich mówi wszystko" - pisał Michał Wiśniewski na Facebooku.

Reklama

Dodawał, że poślubienie Magdy Femme było największym błędem jego życia, że była żona ma córkę poczętą metodą in vitro i przyczyniła się do śmierci własnego ojca.

Ona w odwecie nazwała go "medialną dziwką", wyśmiała jego chorobę nowotworową i zasugerowała, że jest nosicielem HIV.

Dziś byli małżonkowie trzymają się od siebie z daleka. Niedawno Magda Femme pochwaliła się na Instagramie pierścionkiem zaręczynowym, który dostała od młodszego o piętnaście lat muzyka hip-hopowego Michała Zawidzkiego, występującego jako Syn Prezydenta. 

"Z Michałem tworzymy parę już od sześciu lat" - mówi Magda Femme "Twojemu Imperium". "Wiele razy pytał mnie, czy w końcu się zaręczymy. Upierałam się, że powinniśmy poczekać, bo bałam się, że jest tak dobrze, że poprawianie tego może tylko wszystko zepsuć. W końcu uznałam jednak, że już czas".

Wokalistka podkreśla, że jest "kobietą z charakterem" i nie pozwoliła, by ukochany sam wybrał pierścionek.

"Kupiliśmy go razem i włożyliśmy do szafy, gdzie przez tydzień czekał na moje urodziny" - tłumaczy z uśmiechem, dodając, że narzeczony w tajemnicy przed nią zorganizował przyjęcie i zaprosił przyjaciół. "Wszystko sam przygotował, grilla, sałatki, torty. Widać, że jeśli ktoś chce, to potrafi" - chwali Femme.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje