Reklama
Reklama

Maffashion zła na TVP. Znowu odpowiada Kurskiemu. "Słowo szafiarka było dobre jakieś 10 lat temu"

Najwyraźniej Julii Kuczyńskiej bardzo nie spodobało się ostatnie stwierdzenie TVP, które nazwało ją "szafiarką". Blogerka postanowiła kolejny raz się do tego odnieść.

Afera pomiędzy Julią Kuczyńską znaną jako Maffashion a Telewizją Publiczną nadal trwa. Zaczęło się od tego, że blogerka skrytykowała prezesa TVP Jacka Kurskiego za wysłanie Rafała Brzozowskiego na tegoroczny Konkurs Eurowizji. Zasugerowała, że Kurski świadomie naraził go na hejt i krytykę. 

O dziwo szybko pojawiło się oświadczenie TVP w tej sprawie, a osoba związana ze stacją powiedziała dla portalu Plejada, że "blogerki i szafiarki nie będą prowadzić działalności wyjętej spod prawa". Zaledwie kilka godzin po opublikowanie tej informacji, Maff znowu skrytykowała TVP. 

Reklama

Julia Kuczyńska odpowiada TVP

Julia Kuczyńska zamieściła na InstaStory wypowiedź osoby związanej z TVP. Oczywiście jak to ona, postanowiła się do niej odnieść w swoim stylu. 

Jak widać, słowo szafiarka bardzo uraziło blogerkę, która od lat pracuje na swój sukces. Mimo to trzeba przyznać, że śledzenie tejże afery jest bardzo ciekawe. To co czekamy na odpowiedź TVP? 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Jacek Kurski | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy