Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Madonna dostała lekcję pokory

Madonna nie mogła w to uwierzyć, kiedy słynny guru w świecie jogi odmówił udzielania jej prywatnych lekcji, tłumacząc, ze gwiazda będzie musiała uczęszczać na zajęcia w grupie jak każdy inny.

Słynna piosenkarka ostatnio zakończyła współpracę ze swoją wieloletnią trenerką Tracy Anderson, twierdząc, że "chce teraz spróbować nowych rodzajów ćwiczeń".

Reklama

Wygląda jednak na to, że plan gwiazdy polegający na zatrudnieniu twórcy jogi Bikram - Bikrama Choudhury spaliły na panewce, kiedy ten multimilioner pochodzenia hinduskiego odrzucił ofertę gwiazdy zarzucając jej to, że jest kapryśna.

"Madonna zgłosiła się do mnie, aby poprosić mnie o indywidualne lekcje. Ja takich zajęć nie prowadzę. Jeśli chcesz się u mnie uczyć, to musisz uczestniczyć w moich zajęciach grupowych. Musisz pozbyć się swojego ego. Jednak, jeśli nie zgadzasz się z Madonną, to od razu jesteś wciągnięty na czarną listę" - powiedział Choudhury.

Jak podaje portal Contactmusic.com, słynny instruktor jogi dodał, że żaden z jego słynnych klientów, wśród których znajdują się m.in. George Clooney, Jessica Simpson i Jim Carrey, nie buntował się przeciwko jego zasadom.

"Oni wstępują na 90-minutowy seans jogi, kiedy tylko znajdują się w pobliżu szkoły Bikram , gdziekolwiek na świecie się nie znajdują" - dodał Choudhury.

PAP/pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Madonna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama