Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Maciek Jachowski zatańczył tylko raz

W niedzielę 5 września ruszyła 12.edycja "Tańca z gwiazdami". Tym razem, po raz pierwszy w historii programu, już w otwierającym edycję odcinku wyeliminowana musiała zostać jedna para. Wielkim przegranym okazał się Maciej Jachowski, któremu partnerowała Janja Lesar.

Para odpadła po cha-chy. Zdaniem jurorów choreografia Janji i Macieja zbyt odbiegała od standardowego tańca w tym stylu, para nie zdobyła również uznania publiczności.

Reklama

Na parkiecie TVN-owskiego studia przedstawionych publiczności zostało 14 par. Panowie zaprezentowali się w walcu angielskim oraz w cha-chy. Panie wystąpiły w grupowej salsie przygotowanej przez Agustina Egurrolę.

Jako pierwszy swoje umiejętności taneczne zaprezentował Andrzej Gołota, który został "maskotką" Ivony Pavlovic.

Andrzej Deskur, aktor znany z serialu "Majka" i Katarzyna Krupa zatańczyli walca angielskiego, który został nagrodzony przez jury najwyższą notą w tym odcinku - 37 punktami.

Wysokie oceny otrzymali również model Paweł Staliński i Izabela Janachowska za cha-chę. Jury zauważyło również potencjał taneczny Andrzeja Młynarczyka, znanego publiczności z serialu "M jak miłość", któremu partneruje Blanka Winiarska.

Najniżej oceniony został walc angielski Andrzeja Kwaśnego, aktora filmu "Rezerwat" i Niny Tyrki, u których jak stwierdziła Iwona "Czarna Mamba" Pavlovic - było za mało "falowania".

Na koniec programu panie zaprezentowały się w grupowej sambie. Jury najbardziej spodobały się Patricia Kazadi, Dorota Zawadzka, Edyta Górniak oraz Monika Pyrek.

Za tydzień w niedzielę o przejście do kolejnego odcinka będą rywalizowały panie.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Jachowski | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »