Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maciej Stuhr planuje potomstwo? "Jak nie teraz, to kiedy?"

Maciej Stuhr (40 l.) i Katarzyna Błażejewska (28 l.) są świeżo po ślubie, ale wiele wskazuje na to, że powoli myślą o powiększeniu swojej rodziny. Artysta opowiedział o tym w jednym z wywiadów.

Niedawno aktor i jego partnerka Katarzyna postanowili zalegalizować swój związek.

Reklama

Ich ślub odbył się w tajemnicy. Fani Stuhra dowiedzieli się o nim dopiero... podczas "Koncertu dla M.", który mężczyzna prowadził.

Wówczas dało się dostrzec na jego palcu złotą obrączkę.

Teraz Stuhr udzielił wywiadu "Gazecie Wyborczej". Opowiada w nim nie tylko o swojej karierze i sprawach zawodowych, ale także o życiu prywatnym.

Cieszy się, że jego ukochana nie ma nic wspólnego z show-biznesem.

Dzięki temu jego życie znacznie się zmieniło.

"Od mojej kobiety dostaję nieprawdopodobną dawkę poczucia normalności. Komuś takiemu jak ja, zanurzonemu w świecie medialnym, fikcyjnym, łatwo stracić poczucie rzeczywistości, wiedzę na temat tego, ile kosztuje marchewka, jak się robi kaszę jaglaną, na czym się skupić w wychowaniu dziecka" - wyznaje aktor.

Czy zatem ta idealna rodzinka zostanie powiększona o jeszcze jednego członka?

Niewykluczone. Co prawda Stuhr ma już dziecko z poprzedniego małżeństwa z Samantą Janas, ale z obecną partnerką najwyraźniej także planuje potomstwo.

"Mam tylko jedną córkę, ale uwielbiam dzieci i śmiem twierdzić, że dzieci czasami mnie lubią, bo umiem się z nimi bawić na ich zasadach. I myślę sobie, że jak nie teraz, to kiedy? Dobrze, żeby moje ewentualne przyszłe dzieci miały tatę trochę dłużej niż parę lat" - mówi.

W takim razie trzymamy kciuki!

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Stuhr

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje