Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maciej Orłoś odszedł z "Teleexpressu". Czym zajmuje się obecnie?

Maciej Orłoś (58 l.) był najpopularniejszym i jednym z najbardziej lubianych prezenterów informacyjnych w Polsce. To pierwsze: popularność – zawdzięczał Teleexpressowi. To drugie: sympatię widzów – już sobie. Prócz wiedzy i erudycji dysponował też urokiem osobistym i poczuciem humoru.

Widzowie zawsze czekali na bon mot Macieja Orłosia, którym kończył każdy program. Nie miał (i nadal nie ma) godnego siebie rywala. Trzeba też zauważyć, że w "Teleexpressie" pracował nieprzerwanie 25 lat! Aż do pamiętnego sierpnia, kiedy na antenie pojawił się po raz ostatni. 

Reklama

Równo rok później, wyraził się o tym tak: "31.08.16 - ostatni raz poprowadziłem 'Teleexpress'. Odszedłem, bo zrozumiałem, że twarz ma się tylko jedną" - napisał na swoim profilu dziennikarz. 

Od tego momentu różnie toczyły się jego zawodowe losy. Pracował w prywatnej telewizji jednego z portali...

Z myślą o internautach prowadzi kanał YouTube oraz autorski program "Okiem Orłosia" (2018).

Jest synem pisarza Kazimierza Orłosia. Wnukiem Seweryny Wilhelminy Orłosiowej z Mackiewiczów. Jej bracia: Józef i Stanisław "Cat" Mackiewicz byli pisarzami i publicystami. Miał po kim dziedziczyć talent pisarski. Nie dziwi więc, że i Maciej Orłoś sięgnął po pióro. Napisał kilka powieści dla dzieci, a dla dorosłych "Teleexpress, 30 lat minęło". 

W 2018 roku wydał książkę "O sztuce wystąpień publicznych". Pozycja ta musiała powstać, wszak w tej materii teoretyczna wiedza, w jego przypadku, splata się z praktyką.

Czym zajmuje się dzisiaj?

Czytaj dalej na następnej stronie...

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Orłoś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje