Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Maciej Kurzajewski nie wróci już do "Świat się kręci". Teraz znika Młynarska?

Gdy w zeszłym roku Agata Młynarska (50 l.) ciężko zachorowała, w prowadzeniu programu "Świat się kręci" wyręczał ją Maciej Kurzajewski (42). Teraz oboje mogą zniknąć w popularnego magazynu...

Przez swą niedawną wpadkę Kurzajewski pożegnał się z programem "Świat się kręci".

Reklama

Gdy zapadła decyzja o jego karnym zawieszeniu, dyskutowano również o niezwłocznym zdjęciu... audycji z anteny.

Nowy prezes TVP, Janusz Daszczyński, ma w planach uczynienie z Jedynki kanału zaspokajającego gusta ambitniejszej widowni, a "Świat się kręci" mu do tej wizji nie pasuje. Prezesa kłuje w oczy także osoba Rinke Rooyensa, producenta "Świat się kręci", który współpracuje z Polsatem przy "Tańcu z gwiazdami".

Uważa on, że jego nowy program, "Rinke za kratami", mógłby być emitowany w ramach cyklu dokumentalnego w TVP. To nie wróży obu panom długiej współpracy.

"Gdyby nie protest biura reklamy, które wyprzedało reklamy przy tym programie na kilka miesięcy do przodu, koniec byłby przesądzony" - dowiedziało się "Twoje Imperium".

Teraz trwają poszukiwania następcy Kurzajewskiego. Ale jeśli "Świat się kręci" znajdzie się w wiosennej ramówce, będzie to niewątpliwie cud.

Dla Agaty Młynarskiej może to być nie cios, lecz nokaut. W końcu wróciła do TVP, porzucając bezpieczną posadę dyrektor kreatywnej w Polsacie.

Losy programu nie są jednak jeszcze przesądzone...

Twoje Imperium

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Agata Młynarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje