Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Maciej Dowbor okradziony! Dramat prezentera. Jest apel o pomoc

Maciej Dowbor (42 l.) wyznał za pośrednictwem mediów społecznościowych, że został okradziony. Prezenterowi ukradziono samochód i to po meczu Polska-Słowacja. Ukochany Joanny Koroniewskiej apeluje teraz o pomoc.

Maciej Dowbor z pewnością nie spodziewał się porażki reprezentacji Polski w meczu ze Słowacją. Jednak jeszcze w większym szoku był, gdy wczoraj zorientował się, że ukradziono mu samochód...

Prowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" razem z Joanną Koroniewską po meczu wybrali się na trening na korty Legii. To właśnie tam doszło do kradzieży jego samochodu. Dowbor o wszystkim opowiedział na Instagramie.

Gwiazdor Polsatu zdradził również, co było w środku samochodu, mając nadzieję, że dzięki nagłośnieniu sprawy, samochód szybko się znajdzie.

Reklama

Dowbor podał również numer tablic rejestracyjnych, a także zapowiedział nagrodę za pomoc w znalezieniu auta. 

Przejęta Joanna Koroniewska również zaapelowała do internautów o pomoc w poszukiwanie skradzionego samochodu. Nie możemy wyjść z podziwu, że w dzisiejszych czasach dochodzi jeszcze do tak karygodnych sytuacji. 

Miejmy nadzieję, że samochód Macieja Dowbora szybko się znajdzie. Jeśli ktokolwiek ma jakieś informacje związane z pojazdem prezentera, prosimy o kontakt.    

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje