Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Macademian Girl żali się na rasizm w Polsce!

Blogerka Macademian Girl (27 l.) niejednokrotnie spotkała się z niechęcią spowodowaną jej kolorem skóry. Teraz gwiazda jest bardziej odporna na hejt i stara się dzielić tą postawą ze swoimi fankami. Jej zdaniem w życiu najważniejsze jest być sobą i o to warto walczyć.

Tamara Gonzalez Perea jest córką Polki i Panamczyka, przy czym wygląd odziedziczyła po ojcu. Blogerka twierdzi, że wychowując się w Polsce, z powodu ciemniejszego odcienia skóry niejednokrotnie narażona była na rasistowskie zaczepki. Szczególne bolesne było to w okresie dzieciństwa, gdy nie była w stanie zrozumieć niechęci swoich rówieśników.

Reklama

"Spotkałam się z zachowaniem, którego jako dziecko nie mogłam zrozumieć, dlaczego ktoś może nie chcieć ze mną przebywać, może mnie nie lubić tylko dlatego, że mam inny kolor skóry" – mówi Tamara Gonzalez Perea agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Blogerka twierdzi, że negatywne doświadczenia z dzieciństwa wiele ją nauczyły. Dzięki nim zyskała odwagę do bycia sobą i siłę pomagającą nie przejmować się nieprzychylnymi opiniami ludzi. Akceptuje fakt, że nie każdemu może się podobać jej kolorowy, oryginalny wizerunek, nie bierze jednak do siebie krytyki. Zapewnia, że stara się żyć zgodnie z zasadą: żyj i pozwól żyć innym, a spokojnego podejścia do hejterów uczy swoje fanki w mediach społecznościowych.

"Szanuję to, że ludzie są różni, i myślę, że większość ludzi szanuje taką właśnie autonomię, dlatego odwaga jest bardzo ważna, nie zawsze jest łatwa, często wręcz przeciwnie, trudno jest zdobyć się na odwagę, ale jest to kluczowe do tego, żeby być szczęśliwym i czuć się dobrze ze sobą" – mówi blogerka.

"Trzeba pamiętać o tym, że w życiu jedyne, co jest warte, to właśnie być sobą, trzeba o to zawalczyć, bo tylko wtedy jesteśmy w stanie być szczęśliwi" - poucza.


Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Macademian Girl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama