Reklama
Reklama

Ma zakaz uprawiania seksu

Brytyjska gwiazda pop, Cheryl Cole, dostała zalecenie od lekarzy, aby nie uprawiała seksu w trakcie okresu rekonwalescencji po malarii, którą zaraziła się podczas pobytu w Tanzanii.

Autorka hitu "Fight For This Love", która została w czwartek wypisana ze szpitala, gdzie leczono u niej tę poważną tropikalną chorobę, podobno wybuchła śmiechem gdy usłyszała od lekarzy, że powinna unikać wszystkiego, co może podnieść u niej ciśnienie krwi.

"Cheryl miała wystarczająco dużo energii, aby zachichotać, gdy lekarze powiedzieli jej o zakazie uprawiania seksu. To jest ostatnia rzecz, o której może teraz myśleć. Powiedziano jej także, aby w najbliższych tygodniach trzymała się z dala od alkoholu" - zdradziła osoba z otoczenia piosenkarki w rozmowie dla gazety "The Sun".

Reklama

Od czasu rozstania z mężem - piłkarzem Ashleyem Cole - przed kilkoma miesiącami, 27-letnia piosenkarka jest podobno związana z tancerzem Derekiem Hough. To z nim gwiazda pojechała na wakacje do Tanzanii, gdzie zaraziła się malarią poprzez ukąszenie komara. Hough czuwał potem przy łóżku Cole podczas całego jej pobytu w szpitalu.

W mediach pojawiły się też spekulacje, jakoby artystkę łączyło coś z gwiazdorem zespołu Black Eyed Peas, will.i.am'em. Piosenkarz i producent nie odwiedził Cole w szpitalu, zasypywał ją jednak podobno kwiatami i prezentami. Teraz, gdy dowiedział się od matki piosenkarki - Joan, że ta ma się już lepiej, amerykański muzyk zamierza się z nią zobaczyć.

"Will.i.am ciągle wydzwaniał do Joan i Dereka pytając jak czuje się Cheryl. Wysłał jej też przepiękne bukiety. Jest zdeterminowany, aby ją jak najszybciej zobaczyć, jednak jak na razie nie chciała ona przyjmować gości" - wyjaśnił informator "The Sun".

"Gdy tylko dowiedział się od Joan, że Cheryl dochodzi do siebie, nie marnował czasu i zaczął planować wizytę. Wielu ludzi chce odwiedzić teraz Cheryl, między innymi jej koleżanki z zespołu Girls Aloud" - dodał.

Cheryl Cole po wyjściu ze szpitala została przewieziona do swojej posiadłości w hrabstwie Surrey, gdzie będzie odpoczywać w najbliższych tygodniach.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Cheryl Cole
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy