Reklama
Reklama
Tylko u nas

Luksus na każdym kroku. W końcu wyszło, czy to ona utrzymuje Radka [POMPONIK EXCLUSIVE]

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najbardziej zajętych gwiazd polskiej telewizji. Aktualnie widzowie mogą podziwiać ją w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”, w którym celebrytka mierzy się z zadaniami wyznaczonymi przez specjalistów. W wywiadzie udzielonym Damianowi Glince, Rozenk zdradziła, czy fani doczekają się drugiego sezonu programu. Opowiedziała także o swoich planach na emeryturę i odniosła się do zarzutów związanym z tym, że utrzymuje swojego męża.

Małgorzata Rozenek przełamuje swoje bariery na oczach milionów widzów

Najnowsze show TVN-u, którego gwiazdą jest Małgorzata Rozenek budzi wiele emocji, a widzowie mogą patrzeć, jak "Perfekcyjna Pani Domu" radzi sobie z trudnymi zadaniami. Jak się okazuje, kolejnego sezonu programu na pewno nie zobaczymy jesienią. W rozmowie z Pomponkiem Małgorzata Rozenek przyznała, że nie ma teraz czasu na kręcenie kolejnych odcinków show. Nagrania do tej edycji skończyły się pod koniec kwietnia, a kolejne musiałby ruszyć już w połowie maja. Gwiazda przyznała także, że z każdym odcinkiem coraz ciężej przychodziło jej przełamywanie swoich barier. Aktualnie celebrytka chce skupić się na życiu rodzinnym, ponieważ już niedługo jej syn wyjeżdża na studia za granicę. Małgorzata Rozenek nie zamyka sobie jednak furtki do kolejnej edycji programu. Być może jeszcze kiedyś zobaczymy ją w kolejnych ekstremalnych wyzwaniach.

Reklama

Małgorzata Rozenek nie ma planów na emeryturę

W rozmowie z Damianem Glinką, Małgorzata Rozenek przyznała też, że na ten moment w ogóle nie myśli o emeryturze.

"Ja po 80. nie pójdę na emeryturę" - zaśmiała się Rozenek, po czym dodała:

"Ja traktuję swoją pracę jako przyjemność. Ja uwielbiam ten wir, ten pęd. Umiem balansować między pracą a odpoczynkiem. Nie mam z tym problemu. Moja praca jest dla mnie dużą przyjemnością. Jest bardzo dużo projektów, które chciałabym jeszcze przeprowadzić".

Faktem jest także to, że Małgorzata Rozenek mimo swojego wieku, tak naprawdę dopiero od nieco ponad 10 lat jest aktywna zawodowo.

"Bardzo późno zaczęłam. Dopiero jestem w rozwoju. Jestem w tym piku. 12 lat jestem aktywna zawodowo, więc nie zdążyłam się jeszcze zmęczyć" - przyznała w wywiadzie.

Małgorzata Rozenek: “Ja i moje dzieci jesteśmy naprawdę drodzy w utrzymaniu"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od wielu lat tworzą szczęśliwe i uzupełniające się małżeństwo. Mimo to, często pojawiają się plotki dotyczące tego, że to właśnie celebrytka utrzymuje swojego partnera.

Rozenek zapytana o to, wyznała:

"Radosław jest dziennikarzem...Prowadzi kilka programów, gal sportowych i muszę ci powiedzieć, że zaskakująco dobrze zarabia. Ja i moje dzieci jesteśmy naprawdę drodzy w utrzymaniu".

Małgorzata Rozenek zdementowała plotki dotyczące tego, że w jej małżeństwie to ona utrzymuje rodzinę. Przyznała jednak, że gdyby taka sytuacja miała miejsce, to nie miałaby z tym żadnego problemu.

Celebrytka dopytana przez Damiana Glinkę o to, dlaczego uważa, że ona i jej dzieci są drodzy w utrzymaniu, przygnała, że najwięcej pieniędzy pochłaniają kwestie związane z edukacją jej synów. Gwiazda chce zapewnić pociechom dobry start w życie i możliwość rozwoju w takich kierunkach, w jakich chłopcy chcą.

Zobacz też:

Majdan niespodziewanie przekazał takie wieści o rozstaniu. Nie mógł dłużej ukrywać emocji

Lewandowska nie dała forów Rozenek. Znajomości nie pomogły

Wielkie poruszenie w domu Małgorzaty Rozenek. Było o włos od tragedii

pomponik.tv
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy