Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Ludzie powinni zobaczyć moją prawdziwą twarz"

Panienka Rosati postanowiła udowodnić wszystkim, że jest inteligentną, błyskotliwą kobietą o wyjątkowej osobowości. Zdecydowała się więc wystąpić w programie rozrywkowym.

"W Rankingu gwiazd znalazłam się w znakomitym towarzystwie. Fajne, mądre kobiety, artystki, każda miała przejścia z prasą, bo jest osobowością" - mówi w wywiadzie dla "Vivy".

Reklama

Weroniko, prasa rzadko atakuje osoby za fakt posiadanie osobowości. Pretensje o medialne ataki możesz mieć tylko i wyłącznie do samej siebie!

"Jakie mam oczekiwania? Chciałabym złapać kontakt z ludźmi. Czuję, że jestem dla nich jak za szybą, bo widzą mnie tylko na zdjęciu z komentarzem, na który nie mam wpływu. Jedni mogą powiedzieć, Jaka ta Rosati głupia, inni:Ma ta dziewczyna coś do powiedzenia i poczucie humoru".

"Zrozumiałam, że ludzie powinni zobaczyć moją prawdziwą twarz. Bo wyobrażają sobie niestworzone rzeczy. Wydaje im się, że jestem zarozumiała. Że opowiadam brednie. Od lat dostaję po głowie. Może czas to zmienić. Niech, do licha, zobaczą, jak wyglądam, jak się zachowuję, jak mówię".

Weroniko, nikogo to nie interesuje, dla własnego dobra zajmij się graniem, zamiast udowadniać cokolwiek...

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje